Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Porsche | Cayman

11 Qer 18:45 ,

2019 Porsche 718 Cayman PDK

29 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 19:19 ,

Shitet vetura

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Dhj 14:32 ,

Porsche 1500 €

1 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Mar 18:56 ,

porshe cayman

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim