Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Porsche Të gjitha në Kosovë

356 , 4
911 , 12
930 , 3
993 , 1
996 , 1
997 , 3
914 , 1
924 , 4
944 , 4
Boxster , 7
Cayenne , 266
Cayman , 6
Macan , 37
Panamera , 78

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Porsche | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:21 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Prishtinë

PORSCHE CAYENNE 3.0 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:20 Vetura  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Prishtinë

PORSCHE MACAN S 3.0 DISEL 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:43 Vetura  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Prishtinë

Porsche Panamera 3.0 Diesel Automatik RKS

36 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:06 Auto sallon Vetura  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Prishtinë

PORSCHE PANAMERA 3.0 DIESEL GTS PLATINUM ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:29 Auto sallon Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Prishtinë

PORSCHE CAYENNE 3.0 S 340 HYBRID FACELIFT

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:29 Auto sallon Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Prishtinë

PORSCHE CAYENNE COUPE 3.0 S 340 PS 2020����

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:20 Vetura  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Prishtinë

PORSCHE MACAN GTS-line 3.0 DIESEL 258 PS

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:42 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Prishtinë

Shitet Porche Cayen Automatik Euro 4

3 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 13:13 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Ferizaj

Porsche Cayenne 3.0Diesel 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Korr 11:17 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Gjilan

Porsche cayenne 3.0 d nga CH

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Korr 08:33 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Lipjan

Porsche Cayenne 3.0d Viti 2014 Facelift (180 mi km) pa dogan

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Korr 12:26 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Vushtrri

Porsche Cayenne S Diesel 4.2l 385 PS Facelift

34 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 08:35 Vetura  ·  Porsche  ·  944  ·  Prishtinë

Porsche 944 2.5 e regjistruar RKS oldtimer

Viti: 1985
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Korr 06:24 Vetura  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Gjilan

Porsche Macan GTS Platinium Diesel 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 04:08 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Prishtinë

SHITET PORSCHE CAYENNE 3.0 DIESEL

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Korr 11:26 Vetura  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Prishtinë

Porsche Panamera 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Qer 07:20 Vetura  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Prishtinë

Porsche Panamera 3.0D RKS

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 13:56 Vetura  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Gjilan

Porsche Macan GTS Platinium Diesel 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 23:00 Vetura  ·  Porsche  ·  Boxster  ·  Prizren

CERADA origjinale për Kabrioleta

1 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 17:43 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Lipjan

Porshe Cayanne 3.0d Viti 2013 RKS 1 Vit ne emrin tim

23 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 15:01 Vetura  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Ferizaj

Porsche Macan GTS

55 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Maj 14:24 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Prishtinë

Porsche Cayenne 3.0 diesel 2012 full opsion mundesi ndrrimi

23 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 07:45 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Prishtinë

Porsche Cayenne 2015 Sport Utility 4D, Panorame, Full Extra

22 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 22:42 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Prishtinë

Porsche Cayenne 3.0 v6

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Maj 11:05 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Ferizaj

Porsche

14 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Maj 01:14 Vetura  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Prishtinë

2017 porsche macan GTS

06 Maj 19:53 Vetura  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Pejë

Porsche Macan Turbo 400Ps

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 20:34 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Shtime

Shitet Porche 4.5 Benxin

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 20:51 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Pejë

Porsche Cayenne

15 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 23:11 Vetura  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Prizren

Porsche Panamera

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Pri 09:28 Vetura  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Mitrovicë

Porsche Panamera

63 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 20:07 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Prishtinë

Porsche cayenne 3.0 D

31 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 10:57 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Gjakovë

Branik ( Parakolf ) Porshe Cayenne seria 2004-2012

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 16:15 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayman  ·  Skenderaj

Shitet perrshe 4.5 b Automatik 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 01:46 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Ferizaj

Porsche Cayenne

23 000 EUR

06 Mar 11:56 Vetura  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Gjilan

Porsche Macan 3.0 Dizel, Panoram, 360° Kamera, 258 PS

31 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Mar 17:08 Vetura  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Prishtinë

U SHIT NGA A.S ALBANI

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 12:41 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Gjakovë

Shitet Porsche

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 11:22 Vetura  ·  Porsche  ·  911  ·  Drenas

Porsche 911

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
29 Shk 10:56 Vetura  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Lipjan

Porsche Panamera GTS Sport Turismo Pano Navi HUD

92 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Shk 23:51 Vetura  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Prishtinë

PORSCHE Macan PDK - Full Optional - CH

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Shk 18:10 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Gjakovë

Porsche cayenne

24 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 13:02 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Gjakovë

Shitet Porsche

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 01:18 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Prishtinë

Shitet Porsche coupe

110 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Jan 13:40 Vetura  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Therandë

Pjese per Porsche Panamera

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Jan 08:13 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Gjilan

Porsche CAYENNE 3.0-333 4, Automat

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Jan 08:22 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Gjakovë

Shitet Porsche

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 18:10 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Gjakovë

Shitet Porsche

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 20:00 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Dardanë

Porsche CAYENNE 3.0-333 4, Automat

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Jan 17:52 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Gjakovë

Shitet Porsche

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Porsche | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione