Artanë | Makina | Vetura | Proton | 300 Serie

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


12 Tet 10:58 ,

passatt

2 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Maj 18:55 ,

Golf 2 nafte

111 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Shk 22:35 ,

VW Passat

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 17:53 ,

Polo 1.2 benzin

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 10:11 ,

I shes dy tepiha te perdorur me qmim e volitshem

80 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 15:20 ,

Shes proton

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Sht 14:29 ,

Shes proton

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Sht 18:19 ,

Proton

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Gush 18:14 ,

U shit nga as arsoni

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Nën 12:14 ,

Proton

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim