Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Renault | P 1400

27 Qer 22:25 ,

shitet kombi urgjent

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Nën 22:26 ,

Renault

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
25 Dhj 14:56 ,

shitet ose ndrohet

950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 22:31 ,

Kamioni urgjent

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Maj 15:39 ,

Renault P1400

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim