Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Renault në shitje - Shpallje për Renault Megane, Renault Twingo, Renault Clio etj

Alpine V6 , 9
Avantime , 14
Capture , 85
Clio , 3975
Coupe , 53
Espace , 756
Express , 92
Fluence , 35
Fuego , 27
Grand Scenic , 160
Kadjar , 20
Kangoo , 2694
Koleos , 20
Laguna , 1965
Latitude , 3
Mascott , 13
Master , 541
Megane , 3495
Modus , 102
P 1400 , 5
R 11 , 13
R 14 , 8
R 18 , 1
R 19 , 258
R 20 , 2
R 21 , 44
R 25 , 14
R 30 , 2
R 4 , 20
R 5 , 176
R 6 , 3
R 9 , 7
Rapid , 37
Safrane , 16
Scenic , 1441
Spider , 3
Talisman , 14
Thalia , 33
Trafic , 545
Twingo , 648
Vel Satis , 103
Wind , 11
Kërkoni Renault në shitje? Gjeni një gamë të gjerë të veturave Renault të reja dhe të përdorura të disponueshme për blerje në Kosovë.

Zbuloni seleksionin më të mirë të veturave Renault në shitje në Kosovë në Merrjep, duke përfshirë modele të kërkuara si Renault Megane, Renault Twingo, Renault Clio, Renault Laguna, Renault Megane dhe seri të tjera në kategorinë e veturave MerrJep Renault të përshtatshme me stilin tuaj të jetës dhe nevojave tuaja personale.
05 Pri 14:10
Linku:
Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Prishtinë

Shitet Renault Clio 1.5 2019

10 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 21:11 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Prishtinë

RENAULT SCENIC 1.9 DCI 7 ULSE 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:10 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prizren

2012 RENAULT MEGANE 1.5 DIZELL

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:47 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Pejë

Renault Twingo 1.2 Benxin viti 2004

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:40 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Ferizaj

Shitet vetura Renault Megane

7 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:56 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Fushë Kosovë

Shitet Reno ➡️i sapo ardhur nga ��������

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:53 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Lipjan

Renault Kango 1.5 diz 2009 rks ne gjendje perfekte 04931659

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:53 Vetura  ·  Renault  ·  R 25  ·  Prishtinë

Oldtimer Renault 25 2.2 GTX Benzin 1989 Gjendje PERFEKTE

6 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:48 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Prishtinë

Renault Kangoo

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:43 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Lipjan

Reno clio

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:31 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Trafic  ·  Gjilan

Renault Trafic T29 2.0 DCI 115

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:08 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prishtinë

Renault Megane automatik 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:50 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Prishtinë

RENAULT SCENIC 1,5 EURO 6.

15 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:27 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Mitrovicë

Shitet Reno Megane 1.9 Dizel Viti 2003 Regjistrim 5 Muaj

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:35 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Vushtrri

Reno Clio 1.4 Benzin Rks 7 muj

1 700 EUR

Sot 14:48 Vetura  ·  Renault  ·  Capture  ·  Prishtinë

RENO CAPTURE - KLIMA - NAVIGACION - AUTOMATIKE

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:07 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Ferizaj

Reno Clio 2011 Diesel

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:59 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prizren

Renault Megane 1.5 Dci Dizel

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:10 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Lipjan

Renault Scenik *Nderrim*

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 12:03 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Lipjan

Renault Megane

2 190 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 12:03 Vetura  ·  Renault  ·  Capture  ·  Lipjan

RENAULT CAPTUR 1.5 D..DCI..2016

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:52 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Gjilan

Renault Scenic

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:46 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Mitrovicë

Shitet reno megane

2 150 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:41 Vetura  ·  Renault  ·  Espace  ·  Besianë

Reno skenik 1.9 dizel

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:23 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Ferizaj

��-CLiO -1.5 DCi- 2003- RKS-9-MUJ AC*CLiM NDRRiM ��

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:40 Vetura  ·  Renault  ·  Master  ·  Prishtinë

Renault Master 2.5 dCI FRIGO-29 ME DOGAN 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:28 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Gjilan

Renault Scenic

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:54 Vetura  ·  Renault  ·  Fluence  ·  Prishtinë

Urgjent shitet kombi

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:35 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Prishtinë

RENAULT SCENIC 1.2 BENZIN MANUAL VITI 2013 RKS

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:25 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Mitrovicë

Reno 1.9 dti viti 2003

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:17 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prishtinë

RENO MEGAN 1.9 RKS 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:15 Vetura  ·  Renault  ·  Trafic  ·  Prizren

U Shit E Gzoft Pronari Ri Renault traffic 1.9 DCi

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:12 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Prizren

Renault Kango Disel + Klima 049-182-997

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:31 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Drenas

U shit flm merrjep

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:24 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Mitrovicë

Reno kangoo

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:39 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Therandë

Pikapk

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:27 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Therandë

Pikap transporter

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:28 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Ferizaj

Shitet renault megana 2.0 benzin

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:04 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prishtinë

Shitet Renault Megane 2016

12 900 EUR

Dje 12:57 Vetura  ·  Renault  ·  Master  ·  Prishtinë

Shitet renault master 2.5dci dogan maxi

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:56 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Lipjan

Reno clio

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 00:01 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Gjakovë

Reno clio 1.2 1vit Rks

19 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 19:28 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Prishtinë

Reno 1 vit rks

14 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 16:46 Vetura  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Prizren

Twingo

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 14:21 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Kastriot

RENO CLIO 1.5 DCI 2004 RKS KLIM ETJ

1 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 13:20 Vetura  ·  Renault  ·  Trafic  ·  Ferizaj

Renault Trafic 1.9 Dizell me klim, km 250 mij

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 11:43 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Pejë

Renault Megane 1.9 Diesel vp 2003 RKS I CLAJMRUAR

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 11:19 Vetura  ·  Renault  ·  Capture  ·  Prishtinë

Renault Captur 1.5 dci (2015)

9 400 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 10:59 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Ferizaj

Renault Megane 1.5 dci v.p 2017 km 161.000

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 09:58 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Ferizaj

Reno Megano 2.0 benzin kabriolet 2004 rks 18.09.24

3 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Vetura Renault në shitje


Zbuloni modelet më të fundit të Renault në MerrJep për të gjetur oferta të jashtëzakonshme. Në MerrJep, ofrojmë mundësinë për të eksploruar modele të ndryshme të veturave Renault, përfshirë Renault Megane, Renault Twingo.

Kërkoni me fjalë kyçe “Merrjep Renault Clio”, “Renault Megane Merrjep”, ”Renault Captur ne shitje”, “Renault Kangoo ne shitje”, “Renault Twingo ne shitje”, “Merrjep Renault Scenic” dhe krahasoni ofertat e modeleve të veturave Renault MerrJep për të gjetur atë që ju pëlqen dhe përputhet me buxhetin tuaj.

Pavarësisht nëse jeni në kërkim të një versioni me motor benzinë ose naftë, automatik ose manual, të doganuar ose me tabela nga jashtë, të rinj ose të përdorur.

Si të gjeni Renault në Merrjep?


Kërkoni sipas Modelit: Përdorni filtrat tanë të lehtë për përdorim për të lehtësuar kërkimin tuaj duke specifikuar modelin tuaj të dëshiruar, si “Renault Clio Merrjep”, “Renault Clio ne shitje Kosove”, “Renault Scenic” në kategorinë vetura ne shitje për të gjetur seritë që kërkoni. Kjo e lehtëson kërkimin tuaj, duke siguruar që të gjeni veturën tuaj të ardhshme Renault që përputhet me preferencat tuaja.

Shfletoni Listat: Zbuloni listat e detajuara të shpalljeve për vetura ne shitje urgjent Kosovë me imazhe të cilësisë së lartë dhe përshkrime të plotësuese. Merrni një pamje të afërt të veturave të disponueshme për shitje, nga dizajni i jashtëm deri te karakteristikat e brendshme.

Regjistroni shpallje falas për Renault në shitje


Përveç që mund të gjeni shpallje për vetura, makina bujqësore, telefona, teknikë të bardhë dhe shumëçka tjetër, MerrJep ju ofron mundësinë që edhe ju të futeni në platformën tonë si shitës.

Prandaj, nëse keni një veturë Renault në shitje, ne ju rekomandojmë të regjistroni shpallje falas dhe ta vendosni atë në mesin e mijëra blerësve potencial që kërkojnë shpallje për Renault me frazën e kërkimit "Renault megane në shitje" apo seri te tjera në MerrJep.com.

Në mënyrë që shpallja juaj të jetë më e suksesshme, ne ju rekomandojmë të vendosni modelin apo vitin e prodhimit në titull si “Renault Megane”. “Renault Twingo” etj, historinë e veturës, gjendjen fizike si dhe riparimet që keni bërë në të.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione