Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Rover | 827

12 Dhj 22:18 ,

Rover Benzin 2.7

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim