Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Volvo | Polar

03 Tet 11:01 ,

Vekter

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim