Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Volvo

240 , 75
244 , 12
245 , 3
262 , 4
264 , 4
340 , 7
360 , 4
440 , 59
460 , 29
480 , 5
740 , 21
760 , 1
850 , 21
855 , 2
940 , 7
944 , 1
960 , 3
965 , 1
Amazon , 7
C30 , 14
C70 , 12
Polar , 1
S40 , 116
S60 , 93
S60 CC , 4
S70 , 8
S80 , 72
S90 , 5
V40 , 293
V40 CC , 1
V50 , 142
V60 , 25
V70 , 113
V90 , 4
XC 60 , 114
XC 70 , 38
XC 90 , 156

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Volvo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:27
Linku:
Vetura , Prishtinë

VOLVO XC60 / D4 AWD / 2.4 DIESEL / 4X4 / NGA ZVICRRA

19 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 19:11
Linku:
Vetura , Prishtinë

VOLVO XC60 / D4 AWD / 2.4 DIESEL / 4X4 / NGA ZVICRRA

18 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Dje 22:17 Vetura , Prishtinë

Volvo XC60 AWD 2012 2.4 D3 Ocean Race

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:40 Vetura , Prishtinë

VOLVO S80 2.4 DIESEL AUTOMATIK 2009

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:13 Vetura , Skenderaj

Shitet volvo xc90 dizell automatik vp 2005

2 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:57 Shitorja Vetura , Gjilan

Volvo XC60 2.4 Diesel D4 AWD Geartronic����

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:26 Vetura , Fushë Kosovë

VOLVO V60 D3 AUTOMATIK

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:26 Vetura , Fushë Kosovë

VOLVO V60 D4 AWD (4x4) AUTOMATIK

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:47 Vetura , Gjilan

Volvo s60 ������������

1 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:20 Vetura , Mitrovicë

Volvo XC60 2.4 Diesel Automatik

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:50 Vetura , Ferizaj

Volvo S90 D4 2020

35 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:27 Vetura , Prishtinë

VOLVO XC60 / D4 AWD / 2.4 DIESEL / 4X4 / NGA ZVICRRA

19 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:43 Shitorja Vetura , Ferizaj

Volvo XC60 D5 AWD

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 20:01 Vetura , Drenas

Volvo XC90 per pjes

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Dhj 11:06 Vetura , Prishtinë

VOLVO XC60 Rdesign D4 AWD

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 09:43 Vetura , Kastriot

VOLVO XC90 2.4D 4x4 2003 I DOGANUAR RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 13:52 Vetura , Prishtinë

Vollvo xc60 automatik 2010 2.4 dizel rks 6 muj

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 11:59 Vetura , Mitrovicë

Volvo xc90

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 19:11 Vetura , Prishtinë

VOLVO XC60 / D4 AWD / 2.4 DIESEL / 4X4 / NGA ZVICRRA

18 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 16:54 Vetura , Prishtinë

SHITET

28 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Dhj 06:43 Vetura , Besianë

Volvo V40 1vit RKS

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 12:25 Vetura , Prishtinë

Volvo V40 D2 2.0 2016

13 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 12:01 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 18:30 Vetura , Mitrovicë

Volvo xc90

1 EUR

28 Nën 19:47 Vetura , Drenas

Volvo V70 Auromatik 2.5 tdi

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 17:06 Vetura , Prishtinë

Volvo 1.8 benzine nga zvicrra pa dogane

950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 15:45 Vetura , Besianë

Volvo S80 2.5dizel

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Nën 10:08 Vetura , Prishtinë

Shitet volvo

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 20:59 Vetura , Prishtinë

Shitet Volvo XC90 2.4 dizell automatik

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 12:53 Vetura , Viti

VOLVO 6000 €URO

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 13:54 Vetura , Pejë

Volvo S40 1.9D

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 09:41 Vetura , Prishtinë

Volvo S80

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 01:32 Vetura , Prishtinë

Volvo v70 tabela angleze

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Nën 00:32 Vetura , Vushtrri

Shes veturen me targa te huja

16 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 00:01 Vetura , Prishtinë

Volvo v70 targa Angleze

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Nën 00:31 Vetura , Vushtrri

Shes veturen me targa te huja

16 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Nën 20:17 Vetura , Prishtinë

VOLVO V50

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Nën 13:09 Vetura , Prishtinë

Volvo XC60

45 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Nën 15:37 Vetura , Pejë

VOLVO XC90 D5 automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Nën 15:19 Vetura , Prishtinë

Volvo V70 dizel targa Angleze

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Nën 18:57 Vetura , Prishtinë

Volv V70 dizel targa Angleze

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Nën 00:27 Vetura , Pejë

shitet kamjoni

3 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 11:20 Vetura , Prizren

Shitet Volvo S40 19D , Diesel . Viti 2001

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Tet 17:00 Vetura , Drenas

shes golf 6

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Tet 11:46 Vetura , Prishtinë

Pershendetje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Tet 01:02 Vetura , Gjilan

Volvo S60 2.4 Dizell

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 01:02 Vetura , Viti

Volvo S60 2.4 Dizell

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 01:02 Vetura , Ferizaj

Volvo S60 2.4 Dizell

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 15:30 Vetura , Drenas

shes golf 3

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Tet 00:33 Vetura , Ferizaj

Shes Volvo XC90 viti 2006, 2.5T Benzin

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 16:19 Vetura , Gjilan

Shitet vetura Volvo V50

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 22:54 Vetura , Vushtrri

Volvo

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Volvo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione