Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Wiesmann | MF 5

21 Sht 14:36 ,

Kalldaj per nxemje qendrore 50 kw ndrrim

350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 19:09 ,

Punë profi fasada dekorim

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 15:52 ,

Shitet autobusi 215Hd

3 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 18:23 ,

Rimoriko

210 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 00:14 ,

Spirale Koni per Audi A4

99 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Jan 12:10 ,

Kombi viti91 ne gjendje te mir

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim