Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Wiesmann Të gjitha në Kosovë

MF 25 , 7
MF 28 , 5
MF 3 , 8
MF 30 , 1
MF 35 , 1
MF 4 , 2
MF 5 , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Wiesmann | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Shk 19:26 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 5  ·  Prishtinë

Punë profi fasada dekorim

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 04:32 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 25  ·  Ferizaj

Kamjonet iveco

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 02:58 Vetura  ·  Wiesmann  ·  Model tjetër  ·  Skenderaj

Golf2

630 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 11:51 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 28  ·  Vushtrri

shes kalldan 24Kw e perdorur 2 vite po thuajse e re

600 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 15:36 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 3  ·  Ferizaj

Fellne 15

130 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Korr 09:50 Vetura  ·  Wiesmann  ·  Model tjetër  ·  Gjakovë

Shitet jeta 1.6 dizell me regjistrim deri mujin e 12

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
17 Maj 16:51 Vetura  ·  Wiesmann  ·  Model tjetër  ·  Drenas

Shitet Ndrrohet iveko shlep

4 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 17:44 Vetura  ·  Wiesmann  ·  Model tjetër  ·  Skenderaj

Shitet pasati

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 18:08 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 28  ·  Malishevë

shitet ose ndrrohet

450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Sht 13:29 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 25  ·  Kaçanik

Ford

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Gush 16:55 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 28  ·  Lipjan

Ipet lokali ne lipjan me qera

Viti: 2020
Kilometrazha: > 500 000
22 Shk 10:45 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 4  ·  Ferizaj

Shitet setra ul me dogan tpagune

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Shk 20:20 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 28  ·  Malishevë

Shes zmadhusin dhe korektorin 5500

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 15:52 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 5  ·  Drenas

Shitet autobusi 215Hd

3 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 23:43 Vetura  ·  Wiesmann  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

shitet

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 23:28 Vetura  ·  Wiesmann  ·  Model tjetër  ·  Skenderaj

Wiesmann Dizel 1999

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Sht 14:32 Vetura  ·  Wiesmann  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Prototarga( targa me logon tuaj )

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Sht 01:53 Vetura  ·  Wiesmann  ·  Model tjetër  ·  Prizren

Golf 2 dizell

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Gush 13:08 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 4  ·  Besianë

Man

67 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 00:30 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 3  ·  Gjilan

Golf

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Maj 14:16 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 3  ·  Skenderaj

goma

58 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 14:39 Vetura  ·  Wiesmann  ·  Model tjetër  ·  Malishevë

Motorr

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Dhj 16:01 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 35  ·  Prizren

IVEKO 2010 2.3 DUPLLAK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 19:31 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 3  ·  Prizren

shitet ndrim i mundshem

300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 14:35 Vetura  ·  Wiesmann  ·  Model tjetër  ·  Rahovec

golldon

1 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 15:49 Vetura  ·  Wiesmann  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Rimorkio

600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Gush 09:53 Vetura  ·  Wiesmann  ·  Model tjetër  ·  Kaçanik

Shitet

500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 21:17 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 3  ·  Gjilan

Golf 2 dizell 1.6 - vp 88

950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 16:17 Vetura  ·  Wiesmann  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shes 3 Guma per xhipa 60 ero

60 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 22:53 Vetura  ·  Wiesmann  ·  Model tjetër  ·  Fushë Kosovë

Adnani

300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Mar 00:34 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 3  ·  Vushtrri

Shpojse dheu

140 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 19:30 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 25  ·  Prishtinë

DVD-NAVI

240 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 18:23 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 5  ·  Fushë Kosovë

Rimoriko

210 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 13:19 Vetura  ·  Wiesmann  ·  Model tjetër  ·  Malishevë

Golf 3

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 14:53 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 3  ·  Fushë Kosovë

Shitet

40 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 08:18 Vetura  ·  Wiesmann  ·  Model tjetër  ·  Pejë

tush kabina

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 00:14 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 5  ·  Ferizaj

Spirale Koni per Audi A4

99 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Sht 21:40 Vetura  ·  Wiesmann  ·  Model tjetër  ·  Prizren

Shitet 2900ero

2 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 19:36 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 30  ·  Gjilan

Shes iveco 2.8 viti2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 13:51 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 3  ·  Artanë

shes golf 4 urghent

2 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 07:57 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 25  ·  Gjilan

rimokio

600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 22:11 Vetura  ·  Wiesmann  ·  Model tjetër  ·  Pejë

VILLA

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 11:21 Vetura  ·  Wiesmann  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

Shes maqin per larjen e veturave

50 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: > 500 000
06 Shk 08:43 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 25  ·  Rahovec

TOURAN 1.9

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 17:52 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 28  ·  Gjakovë

shes shporetin me dru dhe naft

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 18:16 Vetura  ·  Wiesmann  ·  Model tjetër  ·  Prizren

shitet

1 750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Sht 12:19 Vetura  ·  Wiesmann  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

urgjent shes trajtor me cmim voliteshem

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Shk 15:16 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 25  ·  Ferizaj

Shes Motorr Katerrrotsh

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 22:22 Vetura  ·  Wiesmann  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Maqin per larjen e tepihave. Pllakave

280 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 12:10 Vetura  ·  Wiesmann  ·  MF 5  ·  Skenderaj

Kombi viti91 ne gjendje te mir

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Wiesmann | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione