Kastriot | Makina | Vetura | Zastava | 128

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


21 Tet 20:10 ,

Shitet makina

1 150 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 08:33 ,

Kerkoj pllastik

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Nën 15:37 ,

Shitet ose N drrohet me kros

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 21:02 ,

Shitet

1 550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Shk 14:19 ,

Shitet

1 550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Shk 21:10 ,

SHES ZASTAV 128 b 1.1 RKS

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Jan 11:58 ,

Zastava 128

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Dhj 18:39 ,

Shitet Zastava 128

650 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Nën 19:16 ,

Shitet Zastava

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Gush 21:44 ,

Shitet Zastava 128 1.1 GX

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim