Kastriot | Makina | Vetura | Zastava | 850

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


04 Sht 21:35 ,

Shes fiat/zastava 850

4 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Nën 14:15 ,

Fiqa 850

Viti: 1984
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Sht 23:10 ,

Fiqa

Viti: 1981
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Sht 09:50 ,

Fiqa

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 09:48 ,

Fiqa

Viti: 1980
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Maj 13:44 ,

Fiat 850 Fiqa

3 300 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Jan 21:31 ,

Turbozeta zastava

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 21:35 ,

Fiqa

Viti: 1983
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 21:35 ,

Shes zastaven(FIQEN)

Viti: 1983
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim