Therandë | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Alfa 147

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Therandë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo Alfa 147 | Therandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Pri 16:17 ,

Shitet Alfa Romeo 147 JTD-2010

6 222 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Jan 22:06 ,

Alfa romeo 147 sport

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 12:28 ,

Alfa romeo

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 20:45 ,

Alfa romeo

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Dhj 21:55 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 12:44 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 11:29 ,

Shitet

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 14:31 ,

Alfa romeo 147 1.9 JTD

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 19:47 ,

shitet

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 15:34 ,

Alfa Romeo 147 benzin

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Maj 10:53 ,

Alfa 147

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Maj 20:48 ,

Alfa 147

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Mar 11:22 ,

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 08:54 ,

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Dhj 11:37 ,

shitet alforomeo gjendje te mir

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Nën 01:57 ,

Shes Alfa Rome 147 2004 1.9 Dizell Perfekt

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Nën 21:52 ,

Vetura ne shitje

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Tet 18:46 ,

Regjistrim deri ne maj 2017

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 14:29 ,

shitet

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Jan 20:35 ,

Alfa Romeo 147 dizel -04

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 00:01 ,

Alfa Romeo dizel 147 -04

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 19:30 ,

Alfa Romeo 147

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Nën 20:04 ,

Alafa romeo

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 14:28 ,

Alfa Romeo 147 JTD -02

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo Alfa 147 | Therandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione