Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Romeo Të gjitha në Malishevë

4C , 1
Alfa 145 , 3
Alfa 146 , 7
Alfa 147 , 29
Alfa 155 , 2
Alfa 156 , 16
Alfa 164 , 1
Alfa 166 , 5
Giulietta , 1
GT , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Malishevë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Sht 12:14 Vetura , Malishevë

Shitet Alfa Romeo 156

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 11:35 Vetura , Malishevë

Alfa rome 1.7 dizell rks e aksidentume

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 03:18 Vetura , Malishevë

Alfa 1.9 d RKS

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Nën 18:31 Vetura , Malishevë

autolarje karcher komplet paisjet

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Sht 13:49 Vetura , Malishevë

Shitet Alfa Romeo 156 1,9JTD

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 19:14 Vetura , Malishevë

Alpha Romeo 1.9 Diesel

1 665 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Gush 22:50 Vetura , Malishevë

Shes

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Gush 00:10 Vetura , Malishevë

Shitet Alfa Romeo 156 1,9JTD

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 15:48 Vetura , Malishevë

Shitet Alfa Romeo 156 1,9JTD

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 16:26 Vetura , Malishevë

shes dizne kopresor per golf 7fshis edhe akumalltor

55 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 20:22 Vetura , Malishevë

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTDm Full Nuk Boj Ndrrim

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 16:44 Vetura , Malishevë

shesé veturen

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Mar 10:52 Vetura , Malishevë

Alfa Romeo 1.9 Disel 147 JTD-2010

5 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Jan 17:44 Vetura , Malishevë

Alfa Romeo 147

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 17:23 Vetura , Malishevë

Shitet alfa romeo gt

5 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 21:36 Vetura , Malishevë

Alfa Romeo Gt

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Dhj 22:27 Vetura , Malishevë

Shitet Alfa Romeo 1.6 Benzin

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 17:54 Vetura , Malishevë

Alfa rome

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Tet 12:40 Vetura , Malishevë

U shit e gzoft pronari ri flm merrjep

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 19:37 Vetura , Malishevë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 19:31 Vetura , Malishevë

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 20:57 Vetura , Malishevë

Alfa romeo 1.9 dizel vp 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Qer 11:03 Vetura , Malishevë

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Pri 00:38 Vetura , Malishevë

Shitet Alfa romeo 146

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 21:18 Vetura , Malishevë

Shitet 1.9 jtd vp 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Nën 09:23 Vetura , Malishevë

ALFA ROMEO

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 21:25 Vetura , Malishevë

Alfa rome

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Sht 00:06 Vetura , Malishevë

Alfa rome

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Gush 22:55 Vetura , Malishevë

Albion

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Korr 23:18 Vetura , Malishevë

Alfa Rome 147

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Qer 18:07 Vetura , Malishevë

SERVISI I LlUPAVE

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Shk 15:51 Vetura , Malishevë

Shitet konbi

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 23:41 Vetura , Malishevë

Alfa Romeo 147

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 14:32 Vetura , Malishevë

Alfa Romeo 147 dizel

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gush 09:45 Vetura , Malishevë

Shitet ndrrohet alfa 156

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 07:28 Vetura , Malishevë

Shitet vetura ne gjendje te mir

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Pri 21:07 Vetura , Malishevë

Alfa romeo.147.dizell.1.9.jtdm,TI.150kw

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Jan 14:41 Vetura , Malishevë

alfa romeo 147 spark

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Nën 11:41 Vetura , Malishevë

Alfa 156 ne gjendje tmir

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 21:13 Vetura , Malishevë

Alfa Romeo

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 21:51 Vetura , Malishevë

Alfarome 1.8 benxin

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 14:14 Vetura , Malishevë

Maqin per qumsht

170 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 22:30 Vetura , Malishevë

Suzuki

220 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 12:51 Vetura , Malishevë

Suzuki

350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Mar 12:08 Vetura , Malishevë

alfa rome

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 00:15 Vetura , Malishevë

Shitet vetura Alfa Romeo 156

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 18:54 Vetura , Malishevë

shitet ose ndrrohet me naj vetur te lir

350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 21:46 Vetura , Malishevë

Shitet Alfa Romeo

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 17:01 Vetura , Malishevë

Alfa Rome

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Jan 12:38 Vetura , Malishevë

Alfarame 1.6 benzin

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione