caddy | Besianë | Makina | Vetura

Audi , 4
Seat , 2
Acura , 1
BMW , 1
Citroën , 1
Fiat , 1
Nissan , 1
Opel , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe caddy,kategori Vetura,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj caddy Të gjitha | Vetura | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:39 ,

Caddy Me Dogane Me Klim

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 22:03 ,

Caddy Sdi 2.0 2005

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Korr 14:11 ,

VW Caddy 2.0TDI viti 2011 4MOTION

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 22:43 ,

VW CADDY 1.9 TDI 2006

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 16:12 ,

Sprintera

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 15:35 ,

Caddy

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Korr 15:35 ,

Vetura caddy

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 23:27 ,

vetura

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 21:26 ,

vetura

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Korr 07:58 ,

Caddy 1.9 sdi matorr te golf 4 fabrikisht viti 2002

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 13:34 ,

VW Caddy

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 21:50 ,

Shitet Passati

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Korr 19:08 ,

Shes Renault Master Maxi i sapo ardhur nga Austria

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Korr 11:53 ,

Shes Mercedes ML350 Bluetec 4MATIC Pa Dogan

Histora e veturës

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
09 Korr 13:11 ,

Caddy MAXI

Histora e veturës

3 999 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 00:10 ,

Caddy Maxi

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 21:41 ,

VW Caddy 2004 RKS

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 17:09 ,

Vw CADDY 2.0SDI me dogan

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 22:20 ,

U shit

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 08:00 ,

Caddy 2.0 Sdi me Dogan e homologim

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 14:23 ,

Autotransport

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 20:20 ,

Caddy 2.0 SDI

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 20:20 ,

Caddy 1.9 tdi MAXI me klim me dogan (Mundesi ndrrimi)

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 23:57 ,

VW Caddy

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 22:42 ,

Caddy

Histora e veturës

28 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 19:57 ,

Caddy 2.0 SDI 2007 Me Dogane

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 16:34 ,

Caddy 1.9 sdi matorr te golf 4 fabrikisht viti 2001

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 13:41 ,

Fellne me Goma

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 10:25 ,

Vw Caddy 1.6 tdi 2015 pa dogan

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Pri 16:02 ,

Caddy 2.0 SDI

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 13:29 ,

Caddy

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 23:06 ,

Shitet VW CADDY Maxi 5 ulse 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 13:07 ,

Caddy 2002

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 11:26 ,

Caddy viti 2002

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 09:26 ,

Caddy

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 07:52 ,

Caddy

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 06:03 ,

VW CADDY 2.0 diesel RKS 8 MUAJ

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 01:23 ,

Shes VW Caddy Life 2.0SDI 7Ulse

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Mar 01:11 ,

Shes VW Caddy Life 2.0SDI 7ulse

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 12:43 ,

Shitet ceddy 1.9 tdi padogan

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 16:21 ,

Caddy 1.9 TDI 2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 16:21 ,

Caddy 2.0 SDI 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 16:11 ,

Caddy Maxi 1.9 TDI ME KLIM

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 16:29 ,

Shitet caddy 1.9 tdi 2007 me klim

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 14:28 ,

Caddy 160.000km tip top i ardhur nga DE

Histora e veturës

2 750 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Mar 16:46 ,

I shitur

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 16:37 ,

mercedes sprinter 208d

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 10:26 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Shk 16:28 ,

U shit

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj caddy | Të gjitha | Vetura | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione