Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

CADDY - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 8401
Opel , 336
Audi , 256
BMW , 205
Renault , 113
Ford , 104
Peugeot , 103
Citroën , 95
Fiat , 81
Seat , 40
Škoda , 28
Alfa Romeo , 21
Land Rover , 14
Volvo , 14
Nissan , 13
Jeep , 13
Hyundai , 12
Acura , 12
Toyota , 11
Smart , 11
Mazda , 9
Chrysler , 9
Kia , 9
Cadillac , 9
MINI , 8
Lancia , 8
Rover , 7
Honda , 6
Daewoo , 6
Daihatsu , 6
Suzuki , 5
Dodge , 5
Jaguar , 4
Chevrolet , 4
Porsche , 4
Dacia , 3
Ssangyong , 3
Alpina , 2
Pontiac , 2
MG , 2
Aixam , 2
Corvette , 2
KTM , 2
Isuzu , 1
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Artega , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe CADDY,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj CADDY Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:52 Vetura , Prishtinë

Renault Master 2.5 Dci Maxi 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:52 Vetura , Pejë

Mercedes e220d Avantgarde ✅ RKS

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:51 Vetura , Prishtinë

T4 1.9 TurboDisel 5 Ulse

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:51 Vetura , Prishtinë

Caddy 2.0 Sdi Pa Dogan 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:51 Vetura , Prishtinë

Mercedes Vito 2.2 CDI MAXI 2005

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:46 Vetura , Pejë

Bmw 320d ✅

Viti: 2023
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:37 Vetura , Skenderaj

E220d 4matic 2019 Digital Tacho Ndrrim I Mundshem

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:37 Vetura , Skenderaj

Passat B8 2.0 Automatik Mundesi Ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:24 Vetura , Besianë

METAL BEHA OFROJ PUNA NGA METALI DYR GILINDERA

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:13 Vetura , Pejë

Shitet Mercedes Benz 320 CDI

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 20:01 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 2.0 TDI I POSARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:43 Vetura , Mitrovicë

wv caddy 1.9 tdi viti 2004 me dogan

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:43 Vetura , Prishtinë

������U Shit U Shit FLM Merrjep������

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:43 Vetura , Mitrovicë

vw caddy 1.6 tdi viti 2013 me klim me dogan paguar

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:43 Vetura , Mitrovicë

Vw caddy 1.9 tdi viti 2007 me dogan

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:42 Vetura , Mitrovicë

vw caddy 1.6 tdi viti 2012 pa dogan me klim

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi 2006 me Klim

2 950 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:19 Vetura , Rahovec

Shitwt Vv Caddy 1.9 Tdi 2005 Klim

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:18 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Caddy 1.9 tdi 2006 Klim

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:07 Vetura , Prishtinë

Fiat Doblo Maxi 1.6d Multijet 16v

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:56 Vetura , Vushtrri

VW CADDY 1.9 TDI / Viti 2006/ Me KLIMË

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:49 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.6 tdi 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:40 Vetura , Prishtinë

RENAULT LAGUNA 2.0 DCI 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:38 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C CLAS 200 CDI,VITI 2015,RKS---MUNDESI NDRRIMI

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:27 Vetura , Ferizaj

FIAT SCUDO 2.0

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:16 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 me klim

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:14 Vetura , Vushtrri

GOLF 4 1.9 TDI - I E KUQE 2002 RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:14 Vetura , Vushtrri

GOLF 4 1.9 TDI OCEAN 2003 - RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:08 Vetura , Prishtinë

WV CADDY 1.6 VITI 2013 ME KLIM

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:06 Vetura , Therandë

Range Rover evoque SUPER GJENDJE

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:56 Vetura , Vushtrri

Opel combo 1.7 viti 2004 ����

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:55 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI model 2008 me klim

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:54 Vetura , Vushtrri

Caddy 1.9 TDI viti 2007 me klim ��

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:54 Vetura , Vushtrri

Caddy 1.9 TDI viti 2001 ��

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:54 Vetura , Vushtrri

Caddy 1.9 SDI viti 2003 ����

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:54 Vetura , Prishtinë

Opel Combo 1.7 DTI viti 2003����

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:23 Vetura , Prishtinë

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2250 €

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:15 Vetura , Gjakovë

VW CADDY 2.0SDI - 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 17:11 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2015 CUP dsg

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Vetura , Mitrovicë

Caddy 1.9 TDI 2004 Pa Dogan ����

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Vetura , Prishtinë

Renault Clio 1.9 dizell

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:06 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:39 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0TDI viti 2013 nga Gjermania

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:39 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 quattro 2.0TDI Automatik S Line rks

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:39 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 quattro 3.0TDI Automatik S tronic rks 4 muj

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:38 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ CADDY 1.9 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:52 Vetura , Skenderaj

Mercedes E220 4Matic 2019 Digital Tacho

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:39 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW CADDY 1.6 TDI 2016 me Klime

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:37 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW CADDY MAXI 1.6 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj CADDY | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • caddy në kategorinë Makina
  • caddy në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • caddy në kategorinë Vetura | BMW | M-modele
  • CADDY në kategorinë Vetura | Audi | A6
  • caddy në kategorinë Vetura | Dacia
  • Caddy në kategorinë Vetura | Toyota | Yaris
  • caddy në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Caddy në kategorinë Vetura | Jeep
  • caddy në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T6
  • caddy në kategorinë Vetura | Peugeot | 308

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione