Golf 3 | Burim | Makina | Vetura

Opel , 3
Peugeot , 3
Ford , 3
Audi , 3
BMW , 1
Seat , 1
Hyundai , 1
Acura , 1
GMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 3,kategori Vetura,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 3 Të gjitha | Vetura | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:30 ,

AUTO.24.BLEJM VETURA DEFEKT PA DOGAN VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 10:00 ,

Urgjent Golf 3 1.9

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 11:04 ,

Jetta

Histora e veturës

850 EUR Price Reduced

01 Qer 00:21 ,

Audi a6 2.5

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
11 Mar 22:51 ,

shitet vetura golf 3

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 21:00 ,

Golf 3

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Shk 14:39 ,

SHITET VETURA E AKSIDENTUAR

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 22:16 ,

golf

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 21:55 ,

Ford transit

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Gush 19:43 ,

Golf 2

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Gush 20:55 ,

Golf 2

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Gush 20:55 ,

Golf 2

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Gush 19:16 ,

Golf 2

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 21:53 ,

Golf 2

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Gush 12:57 ,

Shes golf 2

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Gush 14:43 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 20:08 ,

Nshitje peugeot 1.2 manual 2015 ne gjendje perfekt

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Korr 19:55 ,

Shes Peugeot 308 1.2 Full Opsion

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 23:32 ,

Shes Golf 3 1.9

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 20:08 ,

golf

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 18:48 ,

golf3

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 18:04 ,

VW Golf 3 1.9 tdi

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 11:57 ,

Shes Golf 3 1.9

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 19:09 ,

Shes golf 2 dizel

Histora e veturës

7 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Mar 21:05 ,

shes fellnet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 19:18 ,

VW Golf 3

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 18:32 ,

Shes Golf 3

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 16:45 ,

VW Golf 3

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 11:49 ,

golf 3 tdi

Histora e veturës

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 18:12 ,

Hyundai santa fe 2.0 diesel 4x4

Histora e veturës

3 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 20:51 ,

Fellga

Histora e veturës

150 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Sht 22:13 ,

Shitet golfi 3

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 11:36 ,

SHES URGJENT AUDI -6 viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Sht 19:37 ,

Shitet urgjent vetura

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 11:29 ,

Golf 3 dizel 1.9 rks

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Qer 16:38 ,

Opel combo 5 ulse 2007 me klim 1.7cdti 3800 euro

Histora e veturës

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 20:53 ,

Auto-Pjesë "Bendi" Bellopoje/Istog

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 13:14 ,

Fellnat 14 per Golf/Passat/Seat

Histora e veturës

70 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 19:04 ,

Mercedes Benz B-Class B180 CDI

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Pri 17:10 ,

Golfi

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 14:53 ,

Golf 3 turbo dizel rks 06.07.2019

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 18:58 ,

Shitet lopa qumshtore 1200€ ndrrim me veture

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Shk 17:26 ,

Shitet golf 3

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 13:11 ,

Fellne 14 per Seat, Golf 2/3, Passat

Histora e veturës

80 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Jan 21:40 ,

Fellne 17

Histora e veturës

150 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 14:00 ,

Ford Mondeo

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 16:16 ,

Ford mondeo

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Tet 00:14 ,

Golf 3 1.9

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 23:54 ,

Golf 3 1.9

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 21:38 ,

Leotrim

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 3 | Të gjitha | Vetura | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf 3 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T4
  • Golf 3 në kategorinë Vetura | Opel | Signum
  • golf 3 në kategorinë Vetura | Dacia
  • Golf 3 në kategorinë Vetura | Jeep | Cherokee
  • golf 3 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Golf 3 në kategorinë Vetura | Opel | Meriva
  • golf 3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 200
  • Golf 3 në kategorinë Vetura | Peugeot | 406
  • golf 3 në kategorinë Vetura | Opel | Zafira
  • golf 3 në kategorinë Vetura | BMW | X6 M | M-modele

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione