Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 3 - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 10311
Audi , 498
Opel , 391
BMW , 348
Ford , 113
Renault , 104
Fiat , 92
Peugeot , 87
Citroën , 72
Acura , 65
Seat , 45
Volvo , 42
Alfa Romeo , 35
Škoda , 22
Jeep , 22
Nissan , 19
Toyota , 19
Mitsubishi , 18
Land Rover , 17
Hyundai , 17
Alpina , 12
Mazda , 11
Smart , 11
Chrysler , 10
Rover , 10
Kia , 9
Dodge , 9
GMC , 9
Aixam , 8
Daihatsu , 8
Lancia , 8
MINI , 7
Suzuki , 7
Jaguar , 7
Dacia , 6
Porsche , 6
Zastava , 5
Honda , 5
Daewoo , 4
Wiesmann , 3
Artega , 3
Pontiac , 3
MG , 3
Subaru , 3
Chevrolet , 3
TVR , 2
DeTomaso , 2
Grecav , 2
Bugatti , 2
Bentley , 2
KTM , 2
Isuzu , 1
Buick , 1
Hummer , 1
Proton , 1
Ssangyong , 1
Lincoln , 1
Saab , 1
Yugo , 1
Infiniti , 1
UAZ , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 3 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 3 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Pri 23:24
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Mitrovicë

Jetta 2015 Premium Volkwagen VW

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

Sot 19:11 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Prishtinë

BMW X1 SDRIVE 2.0 - RKS - VITI 2013 -

10 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 - AUTOMATIK - VITI 2012 -

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:54 Vetura  ·  Volvo  ·  V70  ·  Ferizaj

Volvo V70 D5 2.4 180PS 2014 Automatik (CH)

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 18:48
Linku:
Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ferizaj

BMW 730D F01 MLook - RKS 1 vit

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:47 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7.5 FACELIFT 2.0 GTD 184PS AUTOMATIK I DOGANUAR

19 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:44 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

MERCEDES E220d 194PS AMG LINE PA DOGAN

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:44 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG ALLSPACE I DOGANUAR

20 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

GOLF 5 GTi

12 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:03 Vetura  ·  Suzuki  ·  Baleno  ·  Prishtinë

SUZUKI BALENO 1.2 BENZIN MANUAL 2017 RKS 1 VIT

7 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:03 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

SEAT LEON FR 2.0 DIESEL AUTOMATIC

11 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

GOLF 7 PLUS SPORTSVAN 2.0 AUTOMATIK

15 750 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:45 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

QMIMI PER CASH

9 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Viti

Golf 7 1.4 TSI DSG 2013 Automatik RKS i parë i Zvicrres

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:42 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Blejm te gjitha markat e veturave

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:42 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:42 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:41 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:41 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Klinë

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:40 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:36 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Audi A4 2015 automatik Matrix ��������

16 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 15:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prishtinë

Shitet Volkswagen Arteon

29 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 3 1994

50 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:06 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:05 Vetura  ·  Maybach  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Maybach S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Tiguan 2.0 TDI 150 PS

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:56 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Prishtinë

Mercedes S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi, AMG paket

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:48 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:47 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Prishtinë

BMW 2.0 AUTOMATIK F20

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 14:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

SHITET GOLF 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:30 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Vushtrri

SHITET TOKA urgjent zbritje rrugen kryesore

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

SHITET TOKA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:24 Vetura  ·  Škoda  ·  Roomster  ·  Prizren

Skoda Roomster 1.4 Tdi

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:22 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Shitet Shtepia ne PRISHTINË

100 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:14 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Prishtinë

BMW 730D M 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:07 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Klinë

Audi a6 3.0D Automatik 8+1

12 800 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:53 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Golf 3 1.9 tdi rks viti 1997 me klim

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:19 Vetura  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Gjilan

Subaru

7 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Pollo

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjilan

Opel zafira

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 5

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:00 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

Opel astra 1.7 cdti 6 shpejtsi viti 2009 viber +38344681815

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:59 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Prishtinë

HYUNDAI TUCSON 2.0 dizel automatik rks 8 muj

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:59 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Prishtinë

Porsche Cayenne 3.0 diesel 2012 full opsion

23 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59 Vetura  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Prishtinë

Skoda Rapid 1.6 tdi 160.000 km automatik pa dogan

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:47 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7 HIGHLINE 2015 1,6 AUTOMATIK 104000 KM

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7.5 HIGHLINE 2019 2.0 AUTOMATIK

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Prishtinë

WW SHARAN 1.9 TDI 6+R SHPEJCI DI e kuqe 7 ULSE NDRIM

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

Golf 3

1 150 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:14 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7.5 SOUND 2017 2.0 AUTOMATIK

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:14 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7.5 JOIN 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 3 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione