Golf 4 | Dragash | Makina | Vetura

Opel , 1
Dacia , 1
BMW , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4,kategori Vetura,ose vendndodhje Dragash,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 Të gjitha | Vetura | Dragash ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Korr 19:24 ,

Shitet golf 2 1.6 dizel 1 vjet regjistrim

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 08:02 ,

shitet golf 4

Histora e veturës

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Mar 13:59 ,

Golf 3 Dizell 1998

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 01:03 ,

shes golf 4

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Jan 15:53 ,

shes veturen golf 4 1.9 tdi

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
15 Gush 17:25 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 09:56 ,

Golf 4 131 pe es

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 15:53 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 13:10 ,

Golf 2

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 20:30 ,

golf 4 tdi i tkuqe

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Sht 20:21 ,

golf 4

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 17:22 ,

Golf 4

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 08:25 ,

VW Golf 4 Urgjent

Histora e veturës

3 699 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 09:51 ,

golf 2

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Sht 17:28 ,

Shitet Bmw 525

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 15:55 ,

Shitet golf 3, benzins 1.8, Rks i çlajmruar

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 07:14 ,

VW Golf-7 Limousine 1.6 TDI BMT

Histora e veturës

11 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Jan 17:46 ,

Dragash

Histora e veturës

1 499 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 23:51 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 15:25 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 18:17 ,

Vetura shitet per shpejtë

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 18:09 ,

Golf 4

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Jan 16:31 ,

Golf 4 benzin 1.6

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 21:42 ,

VW Golf mk4 1.8l 20v

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Tet 20:05 ,

Vw golf 4 TDI (DI) TE KUQE 4MOTION

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Maj 22:49 ,

Golf 4

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 13:00 ,

GOLF 2

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Tet 21:48 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI ME TABELA RKS!

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 | Të gjitha | Vetura | Dragash juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione