golf 4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 18291
Opel , 517
Audi , 466
BMW , 347
Renault , 160
Peugeot , 156
Ford , 120
Fiat , 119
Seat , 93
Citroën , 82
Acura , 61
Alfa Romeo , 42
Škoda , 39
Hyundai , 29
Toyota , 26
Jeep , 26
Volvo , 22
Smart , 22
Nissan , 20
Land Rover , 19
Kia , 17
Aixam , 17
Alpina , 15
Mazda , 14
Mitsubishi , 11
Chrysler , 10
Rover , 10
Suzuki , 8
Ssangyong , 8
GMC , 8
Porsche , 8
MINI , 6
Lancia , 6
Dacia , 5
Daihatsu , 5
Honda , 4
Wiesmann , 3
Daewoo , 3
Chevrolet , 3
Isuzu , 2
Zastava , 2
Jaguar , 2
Grecav , 2
Bugatti , 2
Yugo , 2
MG , 2
Tata , 2
Lada , 1
TVR , 1
Cadillac , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Saab , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Trabant , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Morgan , 1
Ferrari , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 4,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 4 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:01
Linku:
,

Golf 6 Highline 4 MOTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04
Linku:
,

I SHITUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:17
Linku:
Shitorja ,

GOLF 7 R20 4MOTION

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 17:03 ,

Mercedes Benz B-Class AUTOTRONIK

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:03 ,

U Shittt Vw Golf VI 2.0Tdi 2012 Dsg

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:03 ,

shitet ndrrohet vp 2000 clim rks

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:53 ,

VW TIGUAN 2.0 - 4X4 - DSG - RKS - VITi 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:52 ,

GOLF 4 1.9 TDI

3 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:50 ,

Golf 4 1.9 Dizel pa Dogan

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:49 ,

Ww golf 7 2.0 tdl 4x4

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:45 ,

Shitet Golf 4 1.9 TDI viti 2003 RKS 10/2021

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:44 ,

GOLF 4 1.9 TDI RKS 12.2021 KLIM AC

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:40 ,

Golf 4 1.9 TDI PACIFIC Automatik tip tronik 2003

5 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:40 ,

Shiten Fellnet 15 GTI Per Golf 7 6 Audi Tauran

200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:39 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:33 ,

SHES PIKAP FIAT DOBLO 1.3 JTD 2008 RKS NRRIM I MUNSHUM

1 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:32 ,

Shiten Fellnet 16 Inch per FORD

255 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:31 ,

Hyundai Galloper 2.5 turbo diesel interculer

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 ,

Shitet Golf 4 1.9 TDI i vitit 1999 RKS deri 12/2021

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 ,

Golf 6 R line 2.0 tdi Automatik f1

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:29 ,

Golf 4 1.9 tdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:27 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:24 ,

Shiten Fellnet 16 Per Golf 4 Pacifik

200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:24 ,

Auto-Pjes.Shesim pjes Per Golf 7 6 5 Audi Bmw

55 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:21 ,

VW Golf 4 Pa Dogan

899 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:20 ,

GOLF V 1.9 TDI VITI 2005 RKS

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:19 ,

SHITET GOLF 5 1.9 TDI NAVIGACION RKS

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:18 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:13 ,

Mercedes B200 automatik RKS

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:10 ,

GOLF 4 1.9 TDI ME REGJISTRIM 10/2021

3 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:09 ,

fellne

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:09 ,

GOLF 7 2.0 TDI DSG FACELIFT

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:07 ,

MERCEDES C 2.2 DIESEL FACELIFT RKS - 2014

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:06 ,

MERCEDES S320 4MATIC PRESIDENTIAL RKS 1 VIT 2010

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:06 ,

PEUGEOT 308 AUTOMATIK

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:59 ,

RENAULT AUTOMATIK vp2012

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 ,

Golf 6 1.6 tdi 4x4

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 ,

GOLF 3 TDI 1.9 RKS 1 VIT ME KLIM

2 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 15:57 ,

Golf 3 tdi 1.9 Rks 1 vit me klim

2 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 15:57 ,

Golf 4 special

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:51 Shitorja ,

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK 2014 / ME DOGAN

13 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:51 Shitorja ,

BMW 218D AUTOMATIK 2014 ME DOGAN

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:51 Shitorja ,

VW PASSAT B8 1.6 TDI AUTOMATIK 2016 / ME DOGAN

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:51 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2012 / FACELIFT / ME DOGAN

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:46 ,

MERCEDES BENZ - E220 DIZELL CDI - AUTOMATIK 8G - VITI 2011 -

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:46 ,

VW PASSAT 3C - 2.0 DIZELL TDI - AUTOMATIK DSG - VITI 2008 -

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:46 ,

AUDI A4 - 2.0 DIZELL TDI - AUTOMATIK 8G - VITI 2008 -

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:45 ,

VW PASSAT B7 - 2.0 TDI - BLUEMOTION - AUTOMATIK F1 - LEDA -

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:42 ,

VV GOLF 4 1.9 TDI PACIFIC VITI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 4 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione