vetura golf | Ferizaj | Makina | Vetura

Audi , 52
Opel , 31
BMW , 20
Ford , 15
Peugeot , 14
Fiat , 8
Citroën , 8
Nissan , 5
Renault , 5
Mazda , 2
Škoda , 2
Seat , 1
Suzuki , 1
Cadillac , 1
Wiesmann , 1
Acura , 1
Dodge , 1
Saab , 1
Jeep , 1
GMC , 1
Bentley , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vetura golf,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vetura golf Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Maj 20:29 ,

Blej vetura pa dogan,Anglez - Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 20:29 ,

BLEJ GOLFA 4 DHE 5 PA DOGAN--- PER PJES

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Maj 20:27 ,

Blej te gijtha llojet e veturave pa dogan

2 333 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Maj 20:27 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 19:40 ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 14:14 ,

Shes Reno Clio

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 10:28 ,

Shitet Vetura Golf 6 2.0 TDI Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 03:55 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI GOLF

13 410 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
09 Maj 18:57 ,

SHITET GOLF 7, 2.0TDI- DSG, VITI 2015

14 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 17:35 ,

Golf Plus 5 1.9 TDI

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 15:55 ,

Citroen Jumper 2.2hdi

5 350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 11:58 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Maj 10:11 ,

Golf 6 1.6

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Maj 07:22 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 07:20 ,

Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 07:19 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Maj 07:18 ,

Lyerja e brendshme dhe te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
09 Maj 07:16 ,

Fasader/Gipser/Mallter/Knauf/Ngjyrosje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Maj 07:16 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 07:15 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Maj 07:14 ,

Bejm lyerjen e shtepive dhe objetkeve me mallter

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Maj 07:13 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 07:07 ,

Lyejm shtepi dhe objekte me glet dhe fasad

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Maj 07:07 ,

Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Maj 07:06 ,

FASADER MALLTER,RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 07:06 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Maj 07:05 ,

FASADER, MALTER, RENOVIM KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 07:04 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 22:06 ,

Golf 5 2.0 TDI R-line

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 19:28 ,

GOLF 7 MANUAL VITI PRODHIMIT 2016

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 16:41 ,

Nissan Terrano off road

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Maj 16:41 ,

Kombi T5 1.9 TDI MAX

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 13:21 ,

Golf 6 AUTOMATIK

88 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 22:47 ,

Peugeot

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 22:31 ,

Komod 65 cm

140 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 21:35 ,

Shitet vetura golf VII.

13 200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Maj 18:04 ,

WV Golf VII 1.6 DIESEL

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 12:20 ,

GOLF VII 2.0 TDI AUTOMATIK DSG- 2013. I DOGANUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 12:20 ,

GOLF SPORTSVAN AUTOMATIK I DOGANUAR����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 22:19 ,

Vw Toaureg 3.0tdi 4Motion FullOpsione 2012

15 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 12:18 ,

Golf 3 1.9 DIESEL I THJESHTE !

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Pri 16:01 ,

Opel Combo 1.7 Diesel Viti 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 12:46 ,

Diska anllaser golf 5

30 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 11:11 ,

caddy 1.9 tdi 2008 me klim

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 12:51 ,

Shitet Golf 6

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Pri 16:49 ,

SHITET VETURA GOLF 4

2 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 15:42 ,

Golf 4 TDI

3 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 10:55 ,

Vw Golf 6 2.0tdi GTD DSG 215Ps SoundSystem

10 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 23:44 ,

Veture VW Golf 6

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vetura golf | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

vetura golf Vetura golf 4 Vetura golf

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione