Caddy | Gjakovë | Makina | Vetura

BMW , 7
Opel , 6
Audi , 5
Citroën , 3
Ford , 3
Renault , 3
Peugeot , 2
Seat , 2
Fiat , 1
Jaguar , 1
Nissan , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Caddy,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Caddy Të gjitha | Vetura | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:49 ,

VW Caddy 1.6 TDI Maxi

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:49 ,

VW Caddy MAXI R-Line

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:49 ,

VW Caddy 1.6 TDI 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:01 ,

VW CADDY 1.6TDI Maxi 7ulse viti2012 Me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:50 ,

Bmw e30 Bmw kock

3 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:27 ,

Shitet caddy Life

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 12:11 ,

Caddy 1.9 Sdi

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Qer 12:27 ,

VW Caddy 4 motion

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Qer 15:40 ,

VW Passat 2.0 TDI BMT DSG

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 15:08 ,

VW Passat 2.0 TDI BMT DSG

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 09:56 ,

AUDI A3 2.0 TDI

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 09:42 ,

VW Passat 2.0 TDI BMT GSG

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 09:42 ,

VW GOLF VI 1.6

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 09:41 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 09:41 ,

VW GOLF VII 2.0

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Maj 09:40 ,

VW GOLF VII 1.6

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 09:39 ,

AUDI A4 2.0 TDI

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 09:33 ,

VW AUDI A4 2.0 TDI

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 09:32 ,

VW GOLF VI 1.6

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 09:31 ,

VW PASSAT 2.0 TDI DSG BMT

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Maj 09:31 ,

VW GOLF VII 2.0

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Maj 09:30 ,

AUDI A4 2.0 TDI DPF

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 09:29 ,

BMW X3 x DRIVE 30 D

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 18:49 ,

shes caddy pik up ne gjendje shum te mir

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 15:12 ,

Shitet bmw 320 e 46

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 02:13 ,

Shitet VW Caddy SDI 2.0

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 02:13 ,

Shitet VW Caddy SDI 2.0

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Maj 16:27 ,

Shitet VW Caddy SDI 2.0

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 12:01 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
08 Maj 01:57 ,

VW TOURAN 2.0 TDI SCR DSG

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 16:16 ,

VW TOURAN 2.0 TDI DSG

19 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Maj 16:14 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 16:14 ,

SEAT LEON ST 1.6

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 16:13 ,

SEAT LEON ST 2.0

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 16:13 ,

BMW 318 D DPF E90

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 16:13 ,

AUDI A6 3.0 TDI S TRONIKC

29 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 16:13 ,

TOURAN 2.0 TDI DSG

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 16:13 ,

VW GOLF VII 1.6 COMFORTLINE

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Maj 16:12 ,

MERCEDEZ BENZ E300

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 09:31 ,

WV Caddy 1.6 TDI

51 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Pri 17:17 ,

Citroen c4 Picasso 2013 Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 20:41 ,

Ofertë per Merakli

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Pri 16:49 ,

Shitet caddy

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 13:29 ,

TOUAREG 3.0 TDI

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 19:49 ,

Shitet Caddy

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 16:46 ,

Citroen Berlingo 1.4b 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 15:45 ,

Vw Caddy 2.0 SDI 51 KW

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Caddy | Të gjitha | Vetura | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione