Passat 3C | Gjakovë | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat 3C , kategori Vetura , ose vendndodhje Gjakovë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat 3C Të gjitha | Vetura | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:55 ,

Shitet Passat 3c 2.0 Disel Automatik Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 17:40 ,

Vw Passat 3c viti fund 2007 2.0 DSG rks i skaduar

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 15:36 ,

Passat 2.0 tdi DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 17:36 ,

Passat 3c

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 00:02 ,

⚠️BLEJM VETURA DEFEKT NDESHJE PA DOGAN ⚠️⚠️

9 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Jan 11:41 ,

Shes Passat 3C 2.0 dizel ne fund te 2005

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 11:41 ,

Shes Passat 3C 2.0 dizel ne fund te 2005

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 11:41 ,

Shes Passat 3C 2.0 dizel ne fund te 2005

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 11:41 ,

Shes Passat 3C 2.0 dizel ne fund te 2005

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 11:41 ,

Shes Passat 3C 2.0 dizel ne fund te 2005

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 11:41 ,

Shes Passat 3C 2.0 dizel ne fund te 2005

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 18:19 ,

Shes Passat 3C 2.0 dizel ne fund te 2005

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 18:48 ,

shes passat 3c 2011 manual 1.6 dizell 5 muj rexhistrim

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 10:08 ,

Passat 3C

6 700 EUR

17 Shk 14:42 ,

Shes Passat 3c 2.0 tdi

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 18:32 ,

Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 18:32 ,

Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 14:58 ,

Shitet Passat 1.9 TDI Dizel

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 14:58 ,

Shitet Passat 1.9 TDI Dizel

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 14:58 ,

Shitet Passat 1.9 TDI Dizel

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 14:58 ,

Shitet Passat 1.9 TDI Dizel

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 14:58 ,

Shitet Passat 1.9 TDI Dizel

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 22:31 ,

Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 13:37 ,

shitet passat3c

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 12:52 ,

U SHIT----Shitet Passat 3c

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 21:24 ,

Passat 3c

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
16 Nën 17:38 ,

Shes Passat 3c 2.0TDI 11.2007

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Tet 21:46 ,

VW Passat 3c 2.0 Highline

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Gush 13:26 ,

VW Passat 3C 2.0 TDI HighLine Model 2007

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 17:01 ,

Mercedes 200D klim automatik Abs

3 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 10:45 ,

Passat 3c

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 20:17 ,

Passat 3c

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 23:21 ,

Shes passat 3c Dsg

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 16:12 ,

Shitet viti 27-12-2003 7 ulse 2.0 tdi

4 699 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 19:12 ,

bandasha

90 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 13:44 ,

Passat 3c

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Dhj 15:19 ,

Shes Passat 3C Highline me Full opsionee

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 22:14 ,

Passat 3c

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 23:42 ,

Passat

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 19:19 ,

shitet passat 3c 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 14:12 ,

ramadani

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 16:50 ,

Shitet Passat 3C DSG 2007 full opsion

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 21:14 ,

Passat 3c

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 17:41 ,

passat 3c karavan

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 15:00 ,

Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 15:51 ,

Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 16:54 ,

Shitet Passat 3C URGJENT

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 23:49 ,

Passat 3c 2.0 TDI Comfortline

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 14:27 ,

Mercedes Ml 270

7 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Dhj 11:56 ,

U shit e gzoft pronari i rii

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat 3C | Të gjitha | Vetura | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione