Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Passat 3c | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 2382
Audi , 43
Opel , 40
BMW , 32
Peugeot , 13
Seat , 10
Fiat , 8
Ford , 7
Renault , 7
Škoda , 5
Chrysler , 4
Citroën , 4
Kia , 3
MINI , 3
Nissan , 2
Smart , 2
Acura , 1
Daewoo , 1
Dodge , 1
Isuzu , 1
Jeep , 1
Lada , 1
Mazda , 1
MG , 1
Ssangyong , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat 3c,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat 3c Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 05:31 ,

Passat 3C 2.0 TDI AUTOMATIK

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:51 ,

Shesim Pjes Per VW PASSAT 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:28 ,

Shes T6 maxi extra*** 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:06 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 ,

Blej vetura pa dogan,Anglez - Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:32 ,

BLEJ GOLFA 5 DHE 6 PA DOGAN--- PER PJES

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 20:25 Shitorja ,

PASSAT 3c 1.9 TDI 2006 RKS SHUM I RUJTUN

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:25 Shitorja ,

PASSAT 3c 2.0 TDI DSG 2007 RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:29 ,

BMW 530D - MODELI F10 - AUTOMATIK 8M - VITI 2010 - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:29 ,

VW TOUAREG - 3.0 TDI BLUEMOTION - AUTOMTIK 8M - LEDA - RKS -

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:29 ,

BMW 520D - XDRIVE - AUTOMATIK 8M F1 VITI 2014 - LUXURY MODE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:48 ,

Golf 4 1.9 TDI / Me KLIMË / Ulëset me nxemje

3 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:44 ,

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:35 ,

Shitet Mercedes-Benz ML 350 (118.000 Km)

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 12:17 ,

SHES PASSAT 3c 2.0 TDI RKS V.P 2008 SHUM I RUJTUM

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:08 ,

Golf 6 2.0 tdi anglez padogan

35 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 12:08 ,

Golf 6 1.6 tdi anglez padogan

33 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:44 ,

Passat 3C

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:32 ,

Passat 2.0 R line 2010 170ps

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:20 ,

Blej vetura me tabela te huaja per pjes

10 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:13 ,

Shes Passat 3c 2.0TDI 1Bregasne Rks 1 Vit Klima Tronik 2006

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:07 ,

U shittt

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:06 ,

Mercedes a 160 cdi pa dogan me klim

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 10:05 ,

PASSAT MODEL AMERIKAN SPORT 2.0 BluTec

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:01 ,

VW PASSAT 3C 2.0 TDI 170 PS DSG AUTOMATIK VITI 2009 RKS “ MO

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:01 ,

VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG AUTOMATIK VITI 2006 RKS. “ 1 BREGAS

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:18 ,

Pasat 3C

5 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:51 ,

Kompresor i klimes (Importuar nga Zvicra)

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 07:51 ,

Kompresor i klimes (Importuar nga Zvicra)

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Qer 20:33 ,

• GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC •

32 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 17:58 ,

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 17:57 ,

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 17:38 ,

GOLF VIII 2.0 tdi AUTOMATIC I DOGANUAR

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 17:18 ,

Shesim Pjes—-për Passat 3C

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Qer 17:12 ,

Kerkoj passat

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Qer 17:06 ,

Passat 3c

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 17:06 ,

Passat 3c

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 17:06 ,

Passat 3c

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 17:06 ,

Passat 3c

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 17:06 ,

Passat 3c

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 17:06 ,

Passat 3c

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 10:13 ,

VW GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC - I RI

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 09:38 ,

Shitet vw polo 1.4b 2002 rks

2 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 19:57 ,

SHITET VW PASSAT 3C 1.9 TDI PA DOGAN EURO 4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 18:39 ,

Pjes Clio,Corsa,Bora,Passat,Audi

567 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 14:15 ,

VW Passat 3C 2.0 Dizel 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 10:44 ,

Passat 3c 2009

77 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 09:45 ,

Passat 3C

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Qer 09:06 ,

BMW 116D 2.0DISEL F20/F21 RKS

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat 3c | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione