vetura | Gjakovë | Makina | Vetura

Opel , 412
Audi , 165
BMW , 125
Renault , 117
Peugeot , 104
Ford , 88
Citroën , 62
Fiat , 61
Seat , 48
Škoda , 31
Hyundai , 16
Nissan , 14
Alfa Romeo , 13
Toyota , 12
Volvo , 10
Mazda , 9
Kia , 7
Jaguar , 7
Rover , 7
Smart , 6
Chevrolet , 6
Chrysler , 5
Dacia , 4
Ssangyong , 4
Acura , 3
Saab , 3
Honda , 3
Daewoo , 3
Lancia , 3
MINI , 2
Suzuki , 2
Jeep , 2
Tata , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Artega , 1
MG , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1
Morgan , 1
Ferrari , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vetura,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vetura Të gjitha | Vetura | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:32 ,

Blejm Vetuar Rks Aksindentuar pa Dogan Defekt Etj

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:30 ,

Touran 2.0 tdi

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:30 ,

Ford Focus 2.0 TDCi

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:29 ,

Polo 1.6 tdi

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:28 ,

Passat 2.0 tdi 4X4

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 ,

Passat 3C 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:20 ,

Mercedes Benz C250 CDI 4 MATIC 7G Automatik Avantgarde

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:18 ,

Mercedes Benz C 220 CDI Automatik Avantgarde Full Opcion

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 ,

VW TIGUAN 2.0 TDI R-Line DSG Automatik 4 MOTION

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57 ,

BMW F10 530 Diesel Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 ,

Audi A4 2.7 TDI S-Line Automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:54 ,

Zafira TOURER 2.0 CDTI Automatik 7 Ulse INOVATION

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:10 ,

Bmw 1

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:09 ,

Opel Corsa 1.3 cdti

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 ,

Bmw e30. Bmw kock

4 400 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 ,

Audi A4 2.0

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:02 ,

FORD FOCUS C MAX 1.6 TDCI DIESEL 2006 1 VIT RKS

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:01 ,

Skoda Oktavia 1.6 Tdi 2012 Automatik Dsg nga Zvicrra

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:47 ,

Mercedes E Clas 270 CDI AUTOMATIK 2005 RKS i skadum

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 ,

Shkoda Yeti 2012 - 2.0 TDI Automatik 4x4 Rks

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:45 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN AKSIDENT PA DOGAN

5 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:44 ,

Opel astra 1.7 cdti

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 ,

A8 shitet kareseria me dokomenta rks pa motorr

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 ,

Touran 2.0 tdi DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 ,

Passat 2.0 tdi DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 ,

Golf 6 1.6 tdi 4x4

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:42 ,

Skoda superb 2.0 tdi 4X4

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:03 ,

FORD RANGER 2.5 DIESEL RKS

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:02 ,

GOLF VI 2011 2.0 TDI RKS I PARE

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:02 ,

MERCEDES S CLASS 350 BLUETEC RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:19 ,

Seat leon 1.6 tdi

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:14 ,

Seat Exeo 2.0 TDI

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:14 ,

Seat Exeo 2.0 TDI

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:14 ,

Seat Exeo 2.0 TDI

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:14 ,

Seat Exeo 2.0 TDI

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:14 ,

Seat Exeo 2.0 TDI

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:46 ,

Shes Passat3

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32 ,

Opel corsa 1.4 benxin viti 2002 gjendje 100% i garantuar

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:19 ,

VW GOLF VII 2.0

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:18 ,

TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 23:15 ,

Seat Exeo 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:12 ,

Peugeot 508 GT

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:12 ,

VW GOLF 1.9TURBO DIESEL

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:58 ,

Ford Focus

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:45 ,

MINI COOPER 1.6 Benzin shum i rujten Full Extra Klim Abs Esp

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vetura | Të gjitha | Vetura | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione