Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje

VW Volkswagen , 28258
Opel , 10460
Mercedes-Benz , 9954
Audi , 7374
BMW , 5271
Renault , 3805
Peugeot , 3803
Ford , 2496
Fiat , 2230
Citroën , 1954
Seat , 1056
Škoda , 963
Nissan , 531
Hyundai , 471
Alfa Romeo , 454
Volvo , 421
Land Rover , 346
Mazda , 331
Toyota , 331
Chevrolet , 310
Mitsubishi , 285
Kia , 270
Chrysler , 229
Jeep , 217
Smart , 204
Suzuki , 173
MINI , 169
Acura , 168
Rover , 161
Honda , 143
Daewoo , 114
Jaguar , 105
Lancia , 91
Dacia , 88
Porsche , 76
Dodge , 71
Saab , 57
Zastava , 40
Ssangyong , 38
Subaru , 35
Daihatsu , 34
Cadillac , 28
Aixam , 25
Yugo , 23
Alpina , 22
Tata , 18
MG , 17
GMC , 14
Maserati , 13
Bugatti , 13
Bentley , 13
Isuzu , 12
Lincoln , 12
Hummer , 11
Artega , 11
TVR , 9
Buick , 9
Pontiac , 8
Ferrari , 8
Tesla , 7
Lada , 6
Talbot , 6
Infiniti , 5
Corvette , 5
Piaggio , 5
Proton , 4
Trabant , 4
Lexus , 4
Lotus , 3
UAZ , 3
Maybach , 3
BAIC , 2
DeTomaso , 2
Plymouth , 2
Wiesmann , 2
NSU , 2
Landwind , 2
Triumph , 2
Morgan , 2
KTM , 2
Wartburg , 1
Grecav , 1

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje dhe me qera. Kërkoni shpallje për shitje dhe blerje të veturave të reja dhe të përdorura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria apo vende tjera Europiane si dhe të blera në Kosovë dhe gjeni vetura të markave dhe modeleve të ndryshme si Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes, Opel me çmimet më të volitshme në treg.

22 Nën 18:22
Linku:
Vetura , Pejë

Shitet Mercedes C220 Diesel Avangarde 4Matic

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Nën 20:49
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Mercedes E 300

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Nën 08:24
Linku:
Vetura , Prizren

Mercedes Benz C220 Automatic 7G

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 00:17
Linku:
Vetura , Viti

Mazda CX-5 2.2 AVD 4x4 2014 PA DOGAN

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Nën 16:09
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 02:15 Shitorja Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

38 349 888 028 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:15 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS A

9 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:15 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/4

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:15 Vetura , Therandë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:15 Vetura , Prizren

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:15 Vetura , Pejë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 02:15 Vetura , Prishtinë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:15 Vetura , Pejë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:15 Vetura , Mitrovicë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DHE PA DOGAN

80 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 02:15 Vetura , Pejë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:14 Vetura , Mitrovicë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:14 Vetura , Malishevë

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN ME RKS KESH

80 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 02:14 Vetura , Prishtinë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:14 Vetura , Malishevë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:14 Vetura , Lipjan

��BLEJ VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT RKS PA DEFKT��

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:14 Vetura , Klinë

��BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFKT PA DEFKT��

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 02:14 Shitorja Vetura , Shtime

Blejm Vetura Rks Aksidentuar pa Dogan Defekt Etj

1 859 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:14 Shitorja Vetura , Therandë

Blejm Vetura Pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:14 Shitorja Vetura , Lipjan

Blejm Vetura Rks pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:14 Shitorja Vetura , Ferizaj

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:14 Shitorja Vetura , Burim

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:14 Shitorja Vetura , Klinë

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan etj

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:14 Vetura , Lipjan

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:12 Vetura , Lipjan

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 02:12 Vetura , Kastriot

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:12 Vetura , Gjilan

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:12 Vetura , Gjilan

��BLEJM VETURA GJITHA LLOJET AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN��

80 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:12 Vetura , Gjakovë

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN 24/7��

55 555 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:12 Vetura , Malishevë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:12 Vetura , Ferizaj

BLEJM TE GJITHA LLOJET VETURAV AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT��

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 02:12 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TYER KOSOVEN 24/7

4 950 EUR Price Reduced

Sot 02:12 Vetura , Klinë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:12 Vetura , Kaçanik

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFKT PA DFEKT RKS PA DOGAN��

80 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 02:12 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 27/7

9 950 EUR Price Reduced

Sot 02:12 Vetura , Kaçanik

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:12 Vetura , Kastriot

��BLEJM VETURA PA DOGAN RKS AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT��

80 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 02:12 Shitorja Vetura , Prizren

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

38 349 888 028 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:12 Shitorja Vetura , Skenderaj

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:12 Shitorja Vetura , Prizren

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:12 Shitorja Vetura , Klinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 02:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 02:12 Shitorja Vetura , Pejë

AUTO 1..BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA������������

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:12 Shitorja Vetura , Therandë

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

12 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të makinave në shitje në gjithë Kosovën. Gjeni vetura të reja, vetura të përdorura, vetura me qera, vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera Europiane si dhe vetura të blera në Kosovë në shitje në MerrJep.com.


Shpallje për vetura të reja dhe të përdorura në shitje


MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të makinave dhe veturave të reja dhe të përdorura të të gjitha llojeve dhe markave të njohura si Volkswagen, Opel, BMW, Audi, Mercedes, Peugeout, Toyota dhe marka tjera të njohura me çmimet më të volitshme në treg.


Filtroni shpalljet në bazë të filtrave për kërkim që MerrJep.com ofron duke shtuar çmimin, vitin, kilometrazhën, transmetuesin, karburantin dhe targat e veturës dhe gjeni veturën që i përshtatet nevojave tuaja personale në MerrJep.com.


Blej, shit dhe regjistro shpallje për vetura në MerrJep.com


Nëse keni veturë automatike, veturë manuale, veturë të importuar nga Gjermania, Zvicrra, Austria apo vende tjera Europiane dhe doni ta shisni atë, mënyra e vetme për shitje të shpejtë është platforma MerrJep.com.


E gjitha çfarë ju duhet është të regjistroni shpallje për vetura në shitje në MerrJep.com me të gjitha informacionet e nevojshme dhe të gjeni blerësin potencial në mesin e mijëra shpalljeve për vetura në shitje në MerrJep.com.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione