Vetura të reja dhe të përdorura në shitje

VW Volkswagen , 20962
Opel , 8347
Mercedes-Benz , 7521
Audi , 5305
BMW , 3677
Renault , 3033
Peugeot , 2876
Ford , 1927
Fiat , 1725
Citroën , 1456
Seat , 801
Škoda , 626
Nissan , 396
Alfa Romeo , 381
Hyundai , 364
Volvo , 264
Mazda , 262
Toyota , 259
Land Rover , 253
Mitsubishi , 233
Kia , 211
Chevrolet , 210
Chrysler , 189
Jeep , 171
Smart , 159
Rover , 133
MINI , 124
Suzuki , 124
Honda , 113
Acura , 112
Daewoo , 104
Lancia , 77
Jaguar , 75
Porsche , 51
Dodge , 47
Saab , 46
Dacia , 42
Zastava , 32
Ssangyong , 31
Subaru , 25
Daihatsu , 24
Cadillac , 19
Aixam , 18
Yugo , 17
Hummer , 14
MG , 14
GMC , 13
Alpina , 12
Isuzu , 11
Tata , 11
Bentley , 10
Bugatti , 9
Ferrari , 9
TVR , 8
Buick , 8
Artega , 8
Lincoln , 7
Pontiac , 7
Maserati , 6
Lada , 5
Infiniti , 4
Piaggio , 4
Lotus , 3
Talbot , 3
Proton , 3
Corvette , 3
Lexus , 3
KTM , 3
Wiesmann , 2
NSU , 2
Landwind , 2
Trabant , 2
Triumph , 2
Morgan , 2
Wartburg , 1
DeTomaso , 1
Plymouth , 1
Ligier , 1
Grecav , 1
UAZ , 1
Maybach , 1

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje dhe me qera. Kërkoni shpallje për shitje dhe blerje të veturave të reja dhe të përdorura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria apo vende tjera Europiane si dhe të blera në Kosovë dhe gjeni vetura të markave dhe modeleve të ndryshme si Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes, Opel me çmimet më të volitshme në treg.

Sot 15:23
Linku:
Shitorja ,

bmw x1 2.0 dizel automatik 2012

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:57
Linku:
,

Shkoda Oktavia SCOUT 4x4 2.0 dizell 2008

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:23
Linku:
Shitorja ,

bmw x3 2.0 dizel automatik 190 PS

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 22:53
Linku:
,

VW Touran TDI DSG Automatic

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 19:47 Shitorja ,

VW Golf 6 Plus ( Automatik )

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:45 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:45 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM ME AKSIDENT)❌

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:44 Shitorja ,

SHITE SHPEJT▶️(BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

12 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:44 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:44 ,

CITROËN 1.6 HDI 2011

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:44 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:44 ,

Škoda Octavia 1.6Tdi Manual 2016 RKS

7 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:44 ,

Mercedes

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:44 ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 19:43 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 19:43 ,

Fiat punto 1.2 benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:43 ,

Shitet Vetura

16 780 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:42 ,

Audi A4 2.0tdi Automatik ,Full opsion

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:41 ,

BMW 320D E90 Automatik RKS

6 666 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:40 ,

PASSAT 1.6 TDI MANUAL 6 QMIMI I VOLITSHUM - 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:39 ,

Shes Opel Zafia 2.2 Dizel 7 ulse

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:39 ,

GOLF 6 2.0 TDI - GTD AUTOMATIK LEDA SHIBER 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:39 ,

Aster 1.6 Benzin

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:39 ,

VW GOLF 7 1.6 TDI VITI I PARE KS KLIMATRONIK -2013

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:39 ,

SHKODA OKTAVIA 1.6 TDI KLIMA 1 VIT RKS -2015

7 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:39 ,

Renault Clio 1.5 Dci eco2

7 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:39 ,

SEAT ALTEA XL OKAZION

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:32 ,

U shitt

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:32 ,

Shitet Reno Grand Scenik 1.9 7 ulse 10 muj Rks

3 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:32 ,

VW Golf VII 2.0Tdi 2014����

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:32 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:32 ,

Golf VII 2.0Tdi 2015����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:32 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:32 Shitorja ,

Bmw 118D Automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:32 ,

U shittt

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:32 ,

Peugeot 308 1.6 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:32 ,

VW Golf VI 2.0Tdi GTD 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:32 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:32 ,

VW GolfPlus 2.0Tdi 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:32 Shitorja ,

Shitet AUDI A6 viti 2005. 2.7tdi manual

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:32 ,

Bmw 320d 2012����

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:32 ,

VW Touran 2.0Tdi 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:32 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:32 ,

Audi A3 2.0Tdi 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:32 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të makinave në shitje në gjithë Kosovën. Gjeni vetura të reja, vetura të përdorura, vetura me qera, vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera Europiane si dhe vetura të blera në Kosovë në shitje në MerrJep.com. 

Shpallje për vetura të reja dhe të përdorura në shitje

MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të makinave dhe veturave të reja dhe të përdorura të të gjitha llojeve dhe markave të njohura si Volkswagen, Opel, BMW, Audi, Mercedes, Peugeout, Toyota dhe marka tjera të njohura me çmimet më të volitshme në treg.

Filtroni shpalljet në bazë të filtrave për kërkim që MerrJep.com ofron duke shtuar çmimin, vitin, kilometrazhën, transmetuesin, karburantin dhe targat e veturës dhe gjeni veturën që i përshtatet nevojave tuaja personale në MerrJep.com.

Blej, shit dhe regjistro shpallje për vetura në MerrJep.com

Nëse keni veturë automatike, veturë manuale, veturë të importuar nga Gjermania, Zvicrra, Austria apo vende tjera Europiane dhe doni ta shisni atë, mënyra e vetme për shitje të shpejtë është platforma MerrJep.com.

E gjitha çfarë ju duhet është të regjistroni shpallje për vetura në shitje në MerrJep.com me të gjitha informacionet e nevojshme dhe të gjeni blerësin potencial në mesin e mijëra shpalljeve për vetura në shitje në MerrJep.com.
Në fillim