Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vetura - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 27654
Opel , 10328
Mercedes-Benz , 9788
Audi , 7192
BMW , 5121
Renault , 3750
Peugeot , 3722
Ford , 2443
Fiat , 2212
Citroën , 1919
Seat , 1025
Škoda , 935
Nissan , 519
Hyundai , 461
Alfa Romeo , 453
Volvo , 414
Land Rover , 335
Toyota , 330
Mazda , 325
Chevrolet , 304
Mitsubishi , 285
Kia , 266
Chrysler , 227
Jeep , 217
Smart , 203
Suzuki , 169
MINI , 166
Acura , 164
Rover , 161
Honda , 140
Daewoo , 114
Jaguar , 101
Lancia , 88
Dacia , 85
Porsche , 71
Dodge , 70
Saab , 55
Zastava , 39
Ssangyong , 37
Subaru , 35
Daihatsu , 32
Cadillac , 28
Aixam , 24
Yugo , 23
Alpina , 22
Tata , 19
MG , 17
GMC , 14
Bugatti , 13
Bentley , 13
Isuzu , 12
Maserati , 12
Lincoln , 12
Hummer , 11
Artega , 11
TVR , 9
Buick , 9
Pontiac , 8
Tesla , 8
Ferrari , 7
Lada , 6
Talbot , 5
Infiniti , 5
Corvette , 5
Piaggio , 5
Proton , 4
Trabant , 4
Lexus , 4
Lotus , 3
UAZ , 3
Maybach , 3
DeTomaso , 2
Plymouth , 2
Wiesmann , 2
NSU , 2
Landwind , 2
Triumph , 2
Morgan , 2
KTM , 2
BAIC , 1
Wartburg , 1
Grecav , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vetura,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vetura Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Sht 10:23
Linku:
Vetura , Prishtinë

Passat Variant

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:35
Linku:
Vetura , Prishtinë

BMW 520 F11 Touring TwinPower Turbo

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Sht 04:44
Linku:
Vetura , Klinë

Vw golf 5

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:42
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Mercedes E 300

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Sht 12:46
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 12:32 Shitorja Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 12:32 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Sot 12:32 Shitorja Vetura , Rahovec

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 12:31 Shitorja Vetura , Prizren

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

9 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 12:30 Shitorja Vetura , Drenas

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 12:30 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 12:29 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 12:29 Shitorja Vetura , Klinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 12:29 Shitorja Vetura , Drenas

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Sot 12:29 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 12:29 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 12:29 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

99 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 12:26 Shitorja Vetura , Kaçanik

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Sot 12:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A4 2.0 TDI-AUTOMATIK-Quattro 4x4 Viti2013����Zvicra����

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:13 Vetura , Mitrovicë

Touran 2.0 Tdi Automatik Dsg,Navi,Acc Senzora

145 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:12 Vetura , Prishtinë

Reno Clio RKS 10 muaj

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:12 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI FACE LIFT VITI 2009

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:28 Vetura , Prizren

Audi A3

900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:25 Vetura , Mitrovicë

Polo 1.4 Tdi

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 Vetura , Mitrovicë

Opel Corsa 1.7 Cdti Ecotec

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 Vetura , Pejë

FORD FIESTA 2011 1.4TDCI 1VIT RKS

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:51 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS5 1.6BLUE HDI 120PS VITI 2017 FULL AUTOMATIK

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:23 Vetura , Ferizaj

Mercedes GLC

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:23 Vetura , Ferizaj

Audi A4

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Bmw 320 Xdrive Touring 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:10 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:10 Vetura , Prizren

Blejm Vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:10 Vetura , Prizren

BLEJM VETURA E AKSIDENTUME

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:10 Vetura , Prishtinë

Blejm Vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:10 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 Vetura , Ferizaj

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:10 Vetura , Mitrovicë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:10 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:10 Vetura , Kaçanik

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:09 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:09 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:09 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 Vetura , Prishtinë

Shes veturën Q5 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:43 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

AUDI A4 2.0 TDI - 1 BREGASNI- S•LINE

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:42 Vetura , Pejë

Golf 7

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Vetura , Gjilan

Beetle 1.9 Dizel vp 2000 Rks 7 Muj

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:37 Vetura , Prishtinë

shtoj euro per golf 7 rang rover Amrok vetura e gjipa

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:33 Vetura , Viti

BMW 430 3.0 Diesel 2015 Automatik Luxury RKS i parë n’KS

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:30 Vetura , Fushë Kosovë

Golf Vll 2014 pa dogan

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:28 Vetura , Mitrovicë

SHES PASSAT 3C 1.9 TDI DSG AUTOMATIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:28 Vetura , Mitrovicë

SHES PASSAT B8 2.0 TDI DSG AUTOMATIK RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:27 Vetura , Mitrovicë

PASSAT 3C 1.9 TDI DSG AUTOMATIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vetura | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione