Golf 4 | Gjilan | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1391
Audi , 41
Opel , 39
Renault , 18
BMW , 16
Fiat , 12
Peugeot , 12
Citroën , 7
Acura , 6
Seat , 5
Ford , 5
Hyundai , 4
Volvo , 2
Aixam , 2
Lancia , 2
Isuzu , 1
Nissan , 1
Chrysler , 1
TVR , 1
Dacia , 1
Suzuki , 1
Škoda , 1
Alpina , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Jeep , 1
Morgan , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:19 ,

Shes Golf 4 1.9TDI viti 2003

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:09 ,

Golf 7 2.0 TDI V.p2014 Rks I Doganum I Zvicres

Histora e veturës

9 450 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:57 ,

Mercedes C 200 CDI

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:49 ,

Fellne GTI per Golf 4

Histora e veturës

270 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 08:43 ,

Rent A car KORRA 044 77 88 33 dhe 049 77 88 33

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 08:43 ,

Rent a car KORRA 044 77. 88.33 dhe 049 77 88 33

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 20:00 ,

Mercdes a class 2.0 disel 1 vjet rks

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 19:40 ,

Bmw 418

Histora e veturës

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Tet 19:11 ,

Golf 2 1.6 Dizel

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 11:43 ,

Hyundai

Histora e veturës

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Tet 11:55 ,

Golf 4 TDI me dy kuqe 1.9 edition

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Tet 08:42 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 17:45 ,

Golf 7R 300PS 4MOTION

Histora e veturës

23 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Tet 01:53 ,

Branik Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 03:20 ,

Golf 4 TDI me dy tkuqe

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 03:19 ,

Renault laguna ne gjendje te shkelqyer

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Tet 21:10 ,

Golf 4 1,9 TDI Full EXTRA i Sapo ardhur nga Gjermania

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 18:44 ,

Opel Corsa 1.3 Cdti viti 2010 Ecoflex

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 12:23 ,

Touaran

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 06:42 ,

Rent a car KORRA 044 77 88 33......049 77 88 33

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Tet 06:42 ,

Rent a Car 044-77-88-33 ' KORRA ' 049 77 88 33

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 22:12 ,

Golf 2 1.6 benzin

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Tet 17:51 ,

Golf 6R 2.0 TSI DSG 4Motion 271 PS

Histora e veturës

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 13:49 ,

Citroen C3

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 13:35 ,

Golf 4 karavan tdi

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 15:35 ,

shes fellnet per golf 4

Histora e veturës

250 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Tet 10:51 ,

Rent a car "KORRA"044 77 88 33dhe 049 77 88 33

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Tet 15:34 ,

Distancera per golf4,passat etj)

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Tet 22:07 ,

Ushitttt

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 08:53 ,

Shes komoden per tv shum e rujtne si ere e kompletune

Histora e veturës

170 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 22:36 ,

VW Passat 2.0 Tdi viti 2008

Histora e veturës

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 22:13 ,

GOLF 6 2.0 TDI 4 MOTION

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 16:30 ,

i shituuur Golf 4 1.9TDI viti 2003

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Tet 22:42 ,

U shiiit!

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Sht 16:15 ,

Vetur ne shitje - Golf 4 viti 2004

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 13:05 ,

Golf 4

Histora e veturës

2 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Sht 22:34 ,

V.p Opel vectra 1.6 Benxin Rks 28 4 2020

Histora e veturës

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Sht 19:34 ,

Shitet golf 4

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf 4 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • golf 4 në kategorinë Vetura | Lancia
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | BMW | M-modele
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | Hyundai | Santa Fe
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | Suzuki | Vitara
  • Golf 4 në kategorinë Makina
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | Audi | A4
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | Acura
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | Opel | Meriva
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione