Pikap | Mitrovicë | Makina | Vetura

Ford , 24
Renault , 19
Opel , 15
Citroën , 13
Fiat , 12
Peugeot , 12
Seat , 7
Audi , 6
Škoda , 5
Acura , 1
BMW , 1
Dacia , 1
Mazda , 1
Morgan , 1
Nissan , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pikap,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pikap Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Qer 15:19 ,

VW Caddy Max 1.9 TDI DSG

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 15:39 ,

shes pikap caddy 1.9TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 15:39 ,

shes pikap caddy 1.9TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 12:01 ,

pikap ford

2 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Maj 11:35 ,

Pikap

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 01:41 ,

Shitet pikap 2004

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 00:08 ,

Pikap peugeot

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 15:22 ,

Vw t4

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 09:16 ,

��shes pikap caddy 2.0SDI��

2 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 13:48 ,

Caddy

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Pri 02:43 ,

Pikap

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Pri 10:09 ,

cady 1.9 tdi

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 16:49 ,

Caddy 1.9TDI Me Klim 2006 Pa DOGAN

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 14:59 ,

Pikap

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 17:27 ,

Shesh pikap

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 18:55 ,

Meti

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 04:36 ,

��shes pikap caddy 1.9TDI��

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 13:37 ,

MERCEDES ACLAS 170 CDI RKS 4MUAJ

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 14:05 ,

Shes pikap

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 22:53 ,

Shes pikap

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 08:50 ,

Shanzher per pikap

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 20:58 ,

NISSAN D21

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Jan 17:58 ,

��shes pikap caddy 1.9 TDI��

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Jan 15:47 ,

Pikap

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 12:45 ,

Shitet ford connect transit pikap

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 19:46 ,

Pikap Fiat

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Dhj 15:28 ,

Shitet ford transit connect 1.8 diesel

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 17:39 ,

Shitet Pikabi

880 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 19:53 ,

shes pikap tranzit

3 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Dhj 08:11 ,

Shes dritaret boj edhe ndrrim me vetur

42 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 18:43 ,

Pjes per pikap cady 2006 1.9 TDi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
19 Nën 15:20 ,

Renault twingo

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Nën 11:02 ,

Shes Pikap caddy 1.9sdi

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 23:16 ,

Twingo 1.2

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Nën 13:13 ,

Wv Skoda ( PIKAP) 77 kw tdi 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 21:58 ,

U Shit e gzoft pronari i ri !

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 09:55 ,

Boj ndrrim edhe me pikap

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Tet 11:00 ,

Shiten 6 panela panela solar te ri dhe ni pikap

4 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Sht 13:17 ,

Pikap Renualt Kangoo Shitet

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Sht 16:49 ,

SHITET PIKAP RENUALT KANGOO

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Sht 15:28 ,

PIKAP RENUALT KANGOO SHITET

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Sht 20:18 ,

Caddy SDI

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Gush 14:37 ,

pikap caddy

690 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 09:17 ,

Dacia Logan 2006 shitet

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 15:54 ,

SHITET CITROEN C5 BOJM EDHE NDRRIM

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 11:22 ,

pikap

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pikap | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione