Pikap | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 2025
Opel , 590
Ford , 461
Citroën , 418
Peugeot , 392
Renault , 375
Fiat , 363
Seat , 181
Audi , 117
BMW , 66
Škoda , 62
Nissan , 27
Acura , 23
Alfa Romeo , 17
Dacia , 12
Kia , 9
Hyundai , 9
Volvo , 7
Honda , 7
Mazda , 6
Toyota , 6
Chrysler , 6
MINI , 6
Daewoo , 6
Rover , 5
Chevrolet , 5
Smart , 4
Isuzu , 3
Suzuki , 3
Zastava , 2
Grecav , 2
Saab , 2
MG , 2
Aixam , 2
Jeep , 2
Piaggio , 2
Tata , 2
BAIC , 1
Buick , 1
Wiesmann , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Infiniti , 1
Corvette , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1
Morgan , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pikap,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pikap Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:15 ,

Pikap Citroen Berlingo

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:11 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION R line 2014 NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:10 ,

SHES 4 GOMA TVERES 235/45/17 ETSHE 4COPA TNJEJTA

Histora e veturës

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 11:10 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:09 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:09 ,

Shitet pikap

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:47 ,

ŠKODA 1.4 DIZEL 2010 114km RKS

Histora e veturës

4 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:43 ,

Vw caddy 1,9 tdi klima viti12.2006

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:33 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:30 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:26 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:21 ,

Touran 2.0 tdi automatik 2007 1 vit rks nga ch

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:17 ,

Shitet si pikap per pun

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:16 ,

Shitet pezho 807 disel 2.2Hdi me 7ulse 3muj rks viti 2003

Histora e veturës

2 777 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 ,

Shitet VW Polo 6R Viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 ,

BMW 530D 258 Ps M Paket

Histora e veturës

17 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:04 ,

BMW 530 D M Paket 258 Ps 2011

Histora e veturës

17 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:54 ,

Ford pikap 1.8 disel

Histora e veturës

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:33 ,

Ford fiesta pikap 2005

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:09 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.190. 200.sh.250.sh 300.sh

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:07 ,

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:03 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:43 ,

Caddy 1.9TDI Me Klim 2006 Pa Dogan

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:39 ,

Blejm te gjitha llojet e pikapave cady, opell combo pikap

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:37 ,

Cady pikap caddy

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:37 ,

Caddy pikap cady 2.0. Tdi 4×4 nga Ch

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:36 ,

Opell combo pikap caddy cady M

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:35 ,

Opell combo pikap caddy cady me klim 1.7 Dti

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:19 ,

Olsi

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:43 ,

shes pikap

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:32 ,

��URGJENT CITROEN C5 EKSLUZIVE 2002��

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:37 ,

peugeot 406 2.2 ndrrim me pikap ose kombi

Histora e veturës

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:12 ,

Shes pikap fiat scudoo

Histora e veturës

899 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:18 ,

Bmw seri e36 compact 316i viti 2000

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:10 ,

Caddy 1.9 Sdi Motorr golf 4

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:10 ,

Caddy 1.9 Tdi 66 kw viti 2001 Me Dogan

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:03 ,

Shitet pikap caddy maxi 1.9Tdi me klim rks 2009viti

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 ,

Shitet pikap fiat frigo disel 1.9JTD viti 2009Me dogan

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:02 ,

Shitet pikap caddy disel 1.6Tdi maxi 2011 boj ndrim

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 ,

Shitet pikap Opel Combo

Histora e veturës

2 150 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:20 ,

Bmw e30 Bmw kock

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:48 ,

kamjonet t2 1.6dizel shitet ndrrohet me vetura te huja pikap

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 20:48 ,

kamionet 2.4dizel n gjendje tmir shitet ndrrohet

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:47 ,

kamionet ford 2.5turbo dizel me dogan shitet ndrrohet

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:51 ,

MITSUBISHI L300 4WD 2.4TD

Histora e veturës

4 440 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pikap | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione