Therandë | Makina | Vetura | Nissan

100 NX , 1
200 SX , 1
Almera , 5
Cabstar , 1
GT-R , 1
Micra , 13
Navara , 10
Note , 2
NV200 , 1
Patrol , 3
Primastar , 1
Primera , 2
Qashqai , 11
Qashqai+2 , 1
Sentra , 1
Sunny , 1
Terrano , 3
X-Trail , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Therandë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan | Therandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Maj 21:41 ,

Nisan Qashai

23 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Maj 11:35 ,

Nissan Terrano 3.0 TURBO

Viti: 1996
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Pri 14:32 ,

Nissan QASHQAi 1.3 benzin

23 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Pri 20:42 ,

Nissan Navara 2.5 4X4 -2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 09:56 ,

Shes gjyp nissan 2.5 dizell

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 20:07 ,

nisan navara 3.0 dizel

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
14 Dhj 13:19 ,

Shitet Nissan Note 1.6

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 16:47 ,

Nissan Primastar dCi

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 11:10 ,

Nissan Navara 2011 me dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 16:42 ,

honday

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 14:40 ,

Nissan Pathfinder Safari SNORKEL

55 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 16:20 ,

Vinq

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 20:48 ,

Nissan Almera

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 00:16 ,

Nisan

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Gush 16:11 ,

Nissan Navara

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 12:57 ,

Nissan X-trail 2004 2.2 6 shpejtsi

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 07:20 ,

Shes nisan micra

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 10:28 ,

NISSAN NV200 - 2013

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Tet 15:47 ,

shitet Nissan micra

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Sht 10:00 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Gush 16:45 ,

Shitet Nissan Sentra

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Pri 09:30 ,

shitet kamioni me kran

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Pri 15:20 ,

Nissan Micra benzin

350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Mar 20:34 ,

Niva

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Dhj 18:16 ,

Shes Nissan Mikro

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Dhj 17:23 ,

Nissan Sunny 1.6 slx 16v 94

600 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 20:36 ,

Nisan x trail

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 20:38 ,

U shit Flm Merrjep

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Tet 15:30 ,

Ch

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Tet 12:18 ,

Nisan navara

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Tet 14:37 ,

Nissan -07

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Tet 12:47 ,

nissan

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 13:55 ,

Nissan Navara

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 13:46 ,

Shesë xhipin Nissan Navara 2007

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 20:04 ,

shitet urgjent

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 13:29 ,

Shitet xhipi Nssan Patrol

2 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 15:22 ,

Shitet vetura Nssan Patrol

2 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 17:50 ,

Nissan micra

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Qer 10:28 ,

shitet nissan almera

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 23:49 ,

Nissan terrano 1

2 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 22:54 ,

Nissan Micra 1.2 benzin

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Pri 19:44 ,

Nissan Micra

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 20:56 ,

Nissan micra 1.2

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 23:02 ,

Nissan patrol 3.0 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Pri 08:24 ,

Shes kamionin

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Mar 16:56 ,

Shitet nissan almera

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Mar 12:11 ,

Nissan mikra 1.2

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 11:59 ,

Nissan qashqai 1.5 diesel

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Nën 12:25 ,

Nissan Almera 1.5 disel

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Nën 19:33 ,

Nissan qashqai

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan | Therandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione