1.7 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 5780
Fiat , 268
Ford , 53
Lada , 49
Volvo , 27
Renault , 21
Hyundai , 18
Peugeot , 15
Seat , 13
Audi , 13
Nissan , 10
Acura , 10
Citroën , 10
Mazda , 9
BMW , 9
Kia , 8
Škoda , 3
Honda , 3
Chrysler , 2
Aixam , 2
Piaggio , 2
MINI , 1
Zastava , 1
Suzuki , 1
Maserati , 1
Grecav , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Smart , 1
GMC , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 1.7,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 1.7 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:12 ,

Astra 2011 1.7 EcoFlex Dizell <PA DOGAN>

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:10 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI KLIMATRONIC 10 MUJ RKS 2010

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:59 ,

Shitet opel corza 1.7 dizell 2002

Histora e veturës

3 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:59 ,

Shitet Opel Astra 1.7 dizell 2008

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:53 ,

OPEL CORSA 1.7 DIZEL

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 ,

Shitet Opel Corsa 1.7 Dti 2002 190 Km

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:11 ,

Mercedes A180

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:47 ,

Opel Astra H 2009 1.7 Dizel

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:42 ,

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI ECO FLEKS MEDOGAN DHE HOMOLOGIM 2012

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:27 ,

Opel Corsa 1.7 DTI Ecotec Rks

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:55 ,

Shitet Opel Combo 1.7 Dizel Motor Japan 2003 RKS

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:41 ,

SHES OPEL ASTER H 1.7 DTI VITI 2005 RKS NI VIT KLIM

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:30 ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI ECOTEC VITI 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:25 ,

Opell Zafira 1.7 Cdti eko flex viti ne fund 2010 rks

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:24 ,

Opell Astra 1.7 Dizell regjistrim 10 muj me klim

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:17 ,

opell meriva

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:14 ,

SHES OPEL ASTRA j 1.7 DIZEL 6 SHPEJTSI ME DOGAN

Histora e veturës

67 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 ,

SHES OPEL ASTRA 1.7 DIZEL I SAPO DOGANUAR

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 ,

SHES OPEL ASTRA j 1.7 DIZEL 6 SHPEJTSI ME DOGAN

Histora e veturës

67 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 ,

SHES OPEL ASTRA j 1.7 DIZEL 6 SHPEJTSI ME DOGAN

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 ,

Opel astra 1.7 cdti

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 ,

Shitet opel astra 1.7 dizel 2008 manuel

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:03 ,

Shitet Opel Corse 1.7 dizel 2002

Histora e veturës

3 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:56 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

Histora e veturës

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:53 ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:39 ,

Opel Corsa C 1.7 CDTI 2005

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 ,

Opel Astra h 1.7 dizell CDTI

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:00 ,

OPEL COMBO 1.7 diesel

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:46 ,

Opel Zafira 1.7

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:25 ,

Opell astra 1.7 dizell viti 2011

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:20 ,

Opel Astra 1.7

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:53 ,

Opel

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:22 ,

Opel Meriva 1.7 CDTI Automatik OPC Line nga Zvicra

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:47 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 CDTI-Diesel Facelift -13

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:46 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 CDTI-Diesel -12

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:41 ,

SHITET OPEL ASTRA 1.7 ECOFLEX DIESEL

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:11 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI KIA OPEL

Histora e veturës

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:09 ,

Opel Corsa 1.7 CDTI 100 PS

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00 ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:27 ,

OPELL ASTRA 1.7 RKS 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:18 ,

Opel Meriva 2009 1.7 Cdti fullopsion 1 pronar tiptop

Histora e veturës

4 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 1.7 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

1.7 1.7 1.7 CDTI 1.7

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione