Publikuar: Mar 06 2022 11:02

Opel Astra 1.7DTI 2002 Me Klim

EUR

Publikuar: Mar 06 11:02
Shikime: 205
Shes Ose Nderroj Veturen Ne Gjendje Shume Te Mire Fizike Dhe Optike

-Opel Astra G
-Viti i prodhimit 2002 (i sakt)
-Motorri 1.7 Dizell DTI
-Modeli Comfort
-Klim AC
-Xhama Centrall
-5 vite nje pronar
-Abs Esp Hidraulik etj
-Ndrrim i mundeshem edhe me veture me te vjeter ose me te re
Tel +383 45 671 025
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
205
045671025

Adresa:

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione