BMW X5 2010 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 59
Audi , 13
Opel , 8
Seat , 6
Peugeot , 3
Ford , 2
Renault , 2
Chevrolet , 2
Chrysler , 1
Škoda , 1
Fiat , 1
Dodge , 1
Smart , 1
Jeep , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BMW X5 2010,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj BMW X5 2010 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:40 ,

Shes VW Polo 1.6 TDI

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:39 ,

Shes Polo 1.6 TDI

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:03 ,

Audi A3 1.6 TDI 77kw 11/2009

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:00 ,

Bmw 530 X-Drive G30 2017

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:40 ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI TABELA RKS 5 DYER 2010

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI TABELA RKS 2010

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 ,

SEAT LEON 1.9 TDI TABELA RKS 2010

Histora e veturës

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:37 ,

BMW 120 Disel Automatik Facelift I Doganuar 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:08 ,

Seat ibiza

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:55 ,

VW Caddy 2.0 045290107

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 ,

BMW X5 3.0 XDRIVE AUTOMATIK M8 IIM SPORT PAKET 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:19 ,

BMW X5 40 D M_Pacet 3.0 Dizel 306 PS Viti 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 ,

CHEVROLET CRUZE 1.8 BENZIN RKS NI VITE

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:34 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

Histora e veturës

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:16 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:42 ,

Skoda Octavia VRS 2.0tdi DSG 170ps

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 18:24 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI dizell viti 2010

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 16:22 ,

Seat Leon FR

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 21:14 ,

Audi A3 Sportback 1.9 TDI DSG 2010

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 15:32 ,

Jeep Grand Cherokee S-Limited 3.0 CRD

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 15:31 ,

Seat Altea 2.0 2010 dogan homologim ����

Histora e veturës

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:39 ,

VW Passat b7 2.0 TDI AUTOMATIK FULL EXTRA

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 15:08 ,

OPEL CORSA 1.3 DIESEL EXO FLEX 2010 RKS

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 15:09 ,

Bmw X5 35d X/drive 2010 Full opcion I doganuar

Histora e veturës

11 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:03 ,

Bmw X5

Histora e veturës

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Pri 10:55 ,

Vw Golf 6 2.0tdi GTD DSG 215Ps SoundSystem

Histora e veturës

10 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:07 ,

Pezho partner

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 13:24 ,

Golf 6 2.0tdi GTD DSG 215PS 2010

Histora e veturës

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 23:39 ,

Range Rover 3.0

Histora e veturës

16 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 18:50 ,

MERCEDES E350 AMG LINE AUTOMATIK FULL OPCIONE

Histora e veturës

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 22:27 ,

Shitet

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Jan 22:12 ,

Shes golf 6 2.0

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 00:07 ,

Mercedes Benz E 400 CDI V8

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Dhj 19:37 ,

Mercedes Benz 400 CDI V8

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 19:46 ,

Golf 6. 1.6 tdi bluemotion

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Nën 11:15 ,

Audi a5 Quattro&S-Line Full Opsion

Histora e veturës

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 11:00 ,

Shes Pikap 044718665

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 11:22 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Histora e veturës

2 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Tet 12:12 ,

PERSON PRIVAT ,URGJENT ! SHES OPEL INSIGNIA 2.0

Histora e veturës

7 100 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 10:13 ,

Mercedes B200 2010 i sapo ardhur nga jasht

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj BMW X5 2010 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione