Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw 2007 - Vetura Të gjitha në Kosovë

BMW , 369
Opel , 24
Audi , 16
Peugeot , 8
Ford , 7
Toyota , 5
Fiat , 4
Nissan , 3
Škoda , 3
Dodge , 3
Citroën , 2
Chrysler , 1
DeTomaso , 1
Suzuki , 1
Hyundai , 1
Pontiac , 1
Renault , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw 2007 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw 2007 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:51 Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Prishtinë

Peugeot 207

5 695 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 11:10 Vetura  ·  Škoda  ·  Praktik  ·  Pejë

Pikap Shkoda Praktik 1.4 TDI viti 2007 Me Dogan

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 14:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Caddy 2.0 Sdi 1 vit rks servis te sapo kryer

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Pri 18:38 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Gjilan

Pjes per kerr BMW 118 D

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 01:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes W123 200D Old Timer

65 EUR Price Reduced

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 23:22 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Therandë

BMW 320D AUTOMATIK / TIPTRONIK RKS 1 VIT

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 17:48 Vetura  ·  BMW  ·  328  ·  Pejë

Bmw e93 cabrio 328i 2007

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 20:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

3 kauqa 3+3+3 plus 2 tabure

149 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 11:39 Vetura  ·  BMW  ·  120  ·  Mitrovicë

BMW 120 Dizel

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 01:38 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Prishtinë

Mercedes cls 320 cdi v6 rks 2007

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 22:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

VW PASSAT B5 1.9 TDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 01:42 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Vushtrri

RANGE ROVER 2.7 SPORT HSE 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 20:08 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Therandë

DAIHATSU ROCKY 2.8 TURBO DIZELL

3 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 20:06 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Therandë

MITSUBISHI L200

2 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 17:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Shitet caddy 2.0 sdi 1 vit rks

19 Shk 21:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 2.0 VITI 2007 rks 8 muj

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 21:11 Vetura  ·  BMW  ·  Seri 1 M Coupé  ·  Mitrovicë

Bmw 120d 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 20:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

vw Passat 1.9 Tdi 2002

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 13:53 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Therandë

BMW 320D AUTOMATIK

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 21:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Prishtinë

Blej Kombi Pa dogan Sprinter Ford Crafter Iveco Citroen Opel

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 09:38 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Therandë

Bmw x5 M pack 3.0D

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Jan 01:45 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Therandë

TOYOTA 4RUNNER 3.0 TD 4X4 ����

5 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 00:51 Vetura  ·  BMW  ·  120  ·  Ferizaj

�� -BMW - 120 -ii SHiTUR -��

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 22:40 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Prishtinë

Shes veturen

7 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 20:00 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

Bmw 2.0 benzin automatik 2007

22 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 11:41 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Therandë

FIAT PUNTO

1 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 05:20 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Therandë

NISSAN NAVARA

5 EUR

15 Dhj 23:19 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Therandë

TOYOTA 4RUNNER

5 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 11:53 Vetura  ·  Prizren

Kerkoj parakolp vw phaeton 2002-2007

06 Dhj 07:45 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Ferizaj

BMW X5 3.0d XDRIVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 15:28 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

BMW 320d e92

9 000 EUR

19 Nën 16:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 3c 2007 2.0 tdi pa dogan

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 14:36 Vetura  ·  BMW  ·  120  ·  Prishtinë

Bmw 120d 2.0 dizel m packet pa dogan

27 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Nën 12:57 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Ford focus 1.6 dizel rks

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 04:57 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Therandë

OPEL CORSA 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 14:36 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Viti

Bmw x5

11 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Nën 09:03 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Lipjan

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 18:48 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Viti

Bmw x5

11 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Nën 22:29 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Ferizaj

Bmw X3 Si Automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 11:04 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Prishtinë

SHES BMW X3 M PACKET 2007

7 850 EUR

30 Tet 21:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 21:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 03:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM 2007

3 550 EUR

08 Tet 15:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI me klim 2007

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Tet 11:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI me klim 2007

3 600 EUR

05 Tet 11:17 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Prishtinë

Bmw x3 3.0D xdrive automatik rks 8 muaj

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 21:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2007 me klim

3 EUR Price Reduced

11 Sht 01:35 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Drenas

Shitet BMW X5

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Sht 01:34 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Drenas

Bmw X5

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Sht 19:26 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Prishtinë

BMW X3 2.0D 2007 Face Lift

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw 2007 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione