Bmw e 30 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

BMW , 78
Opel , 25
Audi , 20
Seat , 11
Peugeot , 9
Fiat , 4
Ford , 2
Isuzu , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Renault , 1
Corvette , 1
Sot 11:57 ,

VW CADDY 2011 AUTOMATIK-DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28 ,

Shitet vetura

3 655 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:38 Shitorja ,

BMW 116 D Sport-Line

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:54 ,

KRIJOJMË DHE MIRËMBAJMË APLIKACIONE PËR MOBIL=150€

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:54 ,

ofertë e çmendur për biznesin tënd, shikoje...

150 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 08:54 ,

WEB, LOGO, DIZAJNE, REKLAMA, KARTVIZITA, POSTERA

150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:54 ,

KRIJOJMË DHE MIRËMBAJMË UEBFAQE INTERNETI = 150€

150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:54 ,

rrite binesin tënd tani, oferta 150€ = 1 VIT

150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:54 ,

bëje biznesin me logo uebfaqe dhe aplikacion =150€

150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:57 ,

BMW 524 2.4 turbo dizell rks deri 30.12.2020

1 250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:40 ,

Auto Pjesë&Servis BMW

300 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:10 ,

Peugeot 308 SW 1.6ehdi Oferta vlen vetem sot

6 099 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:08 ,

Peugeot 308SW 1.6ehdi EKSTRA ofert vetem sot

6 099 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 10:22 ,

FORD SERVIS JASHANICA autopjes-servisim

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Sht 10:59 ,

golf 4 1.9 tdi 4x4 pa dogan

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Sht 09:31 ,

Bmw 320d Modeli F 30 automatik 8G

17 000 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Sht 15:22 ,

Shitet BMW 320 diesel

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 11:51 ,

seat ibiza 1.9 tdi me klim pa dogan

750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 10:57 ,

Golf 4 1.9 tdi chip tuning pa dogan

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 17:21 ,

VW CADDY 1.6 TDI (7-SI)

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Sht 17:20 ,

AUDI A3 2.0 TDI

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Sht 17:20 ,

SEAT LEON ST 1.6

15 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Sht 17:20 ,

VW PASSAT 2.0 TDI DSG

14 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Sht 17:20 ,

VW TOURAN 2.0 TDI SCR DSG

21 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Sht 17:19 ,

VW GOLF VII 2.0

19 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Sht 17:06 ,

BMW X5 Xdrive 30d

38 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 17:06 ,

SEAT LEON ST 2.0

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Sht 17:06 ,

Mercedes Benz E220 AMG-LINE

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Sht 10:16 ,

golf 5 2.0 tdi pa dogan nga zvicrra

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 00:35 ,

Golf 4 1.9 tdi 4x4 pa dogan

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 22:26 ,

mercedes e 270 cdi pa dogan tel 044 11 30 16

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 14:22 ,

bmw

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 11:24 ,

bora 1.9 tdi di tkuqe 6 shpejci

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 10:33 ,

opel astra 1.7 pa dogan 6 shpejci

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Sht 10:31 ,

golf 4 1.9 tdi klimatronik pa dogan

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 15:55 ,

Bmw 525 Tds ..Flm merrjep ushitttt

999 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Gush 21:30 ,

BMW. Kock

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 14:56 ,

seat ibiza 1.9 sdi pa dogan sen i ri

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Gush 13:37 ,

passat 1.6 tdi intercoler pa dogan nga slovenia

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Gush 01:15 ,

Shitet

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
18 Gush 09:12 ,

#BMW X5M Paket X DRIVE 30 D ,320 ps

33 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 12:48 ,

audi a6 2.5 tdi pa dogan

950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 10:25 ,

bmw 320 d pa dogan facelift

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 00:23 ,

BMW X5M XDRIVE 3.0 2014

35 500 EUR

24 Korr 10:05 ,

golf 5 1.9 tdi pa dogan

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 23:43 ,

BMW X5 3.0d DIZEL

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Korr 15:31 ,

kombi 1.9 dizel rks 8+1 ulse

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Korr 13:25 ,

opel vektra benzin 1.6

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999


Në fillim