Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Cady - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 1429
Opel , 58
Audi , 32
BMW , 25
Ford , 22
Citroën , 16
Peugeot , 16
Fiat , 13
Renault , 12
Seat , 12
Acura , 10
Škoda , 7
Jaguar , 4
Nissan , 4
Aixam , 3
Hyundai , 2
MINI , 2
Volvo , 2
Alpina , 1
Honda , 1
Jeep , 1
Mazda , 1
Porsche , 1
Smart , 1
Subaru , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1
Wiesmann , 1
Zastava , 1
UAZ , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cady , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Cady Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

VW Caddy 2.0 SDI (Dizell) / Pa DOGAN

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

VW Caddy 1.9 TDI / Viti 2005/ Pa DOGAN

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kastriot

Shitet pikapi cady 1.9 sdi rks ka 3 muje gjendje te mir

1 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Cady

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

Caddy 1.9 TDI / Pa Dogan

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:42 Vetura  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Ferizaj

Ford c-max 2.0 tdci automatic i doganuar������������

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Astra j 1.7 cdti facelift i doganuar

7 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Ferizaj

Citroen c3 1.2 vti benzin facelift automatic�������� i doga

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:34 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Ferizaj

Citroen c4 cactus 1.6 blue-hdi automatic panoram i doganuar

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:31 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ferizaj

Ford Kuga 2.0 TDCI 4x4 Titanium Automatic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:31 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Opel Astra J 2014 EcoFlex

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:31 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Ferizaj

Hyundai I30 1.6 CRDI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:31 Vetura  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Ferizaj

Skoda Rapid 1.6 TDI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat Stilo 1.6 16v 120.xxx km 2003

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Vw Tiguan 2.0 dsg 2017 URGJENT

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:07 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia B Grandsport Full URGJENT

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:55 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Prishtinë

RANGE ROVER VOGUE 3.0 HSE I DOGANUAR

23 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 2.0 SDI viti 2008 Klima

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

Caddy 1.9 TDI viti 2006 klima

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI DSG Automatik

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI KLIM 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Cady

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:27 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prishtinë

CITROEN C4 1.6 HDI / VITI 2011/ RKS

6 200 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 20:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Dardanë

Cady

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:29
Linku:
Vetura  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:16 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ferizaj

BMW 730D F01 MLook - RKS 1 vit

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Cady

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

CADDY TDI 1.6

111 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Cady

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Cady

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 20:20 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

BMW X5 M50 381 PS M PAKET I DOGANUAR RKS

22 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 20:19 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

BMW X5 3.0 M50 381 PS M PAKET I DOGANUAR RKS

22 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 18:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Ww cady 2.0 esdi rks 1 vit pikap i kompletun 3200eu

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 11:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Golf 4 tdi 1.9 shitet ndrrohet

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 11:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Gjakovë

Pikap Cady rks 1,9 Sdi

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Korr 08:49 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Gjilan

Fiat Ducato Maxxi

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Korr 07:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Cady

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 22:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Branik Para Polo

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Korr 22:19 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Gjilan

Branik para Seat Ibiza kemi mbi 200 lloje branika

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Korr 22:19 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Gjilan

Branik para BMW 3 series

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
16 Korr 22:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Branik Para Mas per Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Korr 22:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Branik Para Mbrapa Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Korr 22:17 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Gjilan

Branik Mbrapa BMW X6

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Korr 22:17 Vetura  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Gjilan

Branik para opel vivaro

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Korr 22:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Branik para Mercedes Sprinter

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Korr 22:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Radio Cd usb aux sd card bluetoth

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Korr 22:12 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Gjilan

Branik Mbrapa Audi SQ5

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Korr 22:11 Vetura  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Gjilan

Branik para Renault Kadjar

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Korr 22:10 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Gjilan

Branik Para Range Rover Evoque

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cady | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • cady në kategorinë Makina
  • Cady në kategorinë Vetura | Wartburg
  • cady në kategorinë Vetura | BMW | 120 | Seri 1
  • Cady në kategorinë Vetura | Alfa Romeo
  • Cady në kategorinë Vetura | Citroën | Berlingo
  • Cady në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 190
  • cady në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Polo
  • cady në kategorinë Vetura | Opel
  • CADY në kategorinë Vetura | Škoda
  • CADYY në kategorinë Vetura | Opel | Combo

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione