cady | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 25
Ford , 10
Audi , 9
Seat , 9
BMW , 8
Fiat , 8
Peugeot , 7
Acura , 5
Citroën , 4
Renault , 4
Aixam , 2
Škoda , 2
Alpina , 1
Chevrolet , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
MINI , 1
Volvo , 1
Wiesmann , 1
UAZ , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe cady,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj cady Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:54 ,

Ndrrim me 1 ose 2 vetura te ksaj vlere

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:47 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:47 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:08 ,

Kuk per pikap Opel Combo

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:08 ,

❄❄2 Goma 14 Hankook❄❄

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:08 ,

2 Goma 14 Tigar

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:09 ,

Opell combo pikap caddy cady me klim 1.7 Dti

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:09 ,

Caddy pikap cady 4×4. 2.0TDI

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:08 ,

Caddy. Cady . Pikap 1.9Tdi

2 350 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:08 ,

Caddy pikap cady 2.0 sdi

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:07 ,

Cady pikap caddy

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:07 ,

Opell combo pikap caddy cady M

2 050 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:39 ,

Kombi T6 transporter

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:52 ,

Cady

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:35 ,

VW Caddy 2.0SDI me Klime RKS viti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:34 ,

VW T5 2.0TDI 140Ps Maksi i posa ardhur viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:33 ,

VW Caddy 2.0TDI me Klime model i ri 12/2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:16 ,

Caddy

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:21 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:17 ,

VW CADY LIFE 1.9 TDI ME 5 ULSE. I REGJISTRUAR 10 MUJ

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:20 ,

Shitet Caddy

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 21:57 ,

Shitet Maqina Ritello R2 me 48 funksione te ndryshme

2 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 19:55 ,

Shitet pikap fiat frigo disel 1.9JTD viti 2008Me dogan

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 07:38 ,

CADY 2012 ME DOGAN TDI

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 07:24 ,

Eshte shitur

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Maj 22:50 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 12:26 ,

shitet kombi 1.9 TDI RKS

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 12:00 ,

Pikap Cady 1.9 SDI 2000 10 muj RKS - SHITET NDRROHET

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 16:12 ,

Shitet cady 2.0 sdi climatronic me dogan

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 00:36 ,

cady me ulse 2014 me dogan,homologim

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Maj 17:39 ,

Shitet ose ndrohet me pikap

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 01:58 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 16:42 ,

Shitet Volkswagen Cady 2.0 Diesel

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 15:13 ,

cady

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 09:16 ,

Kombi T4

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Pri 00:51 ,

cady

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 17:53 ,

VOLVO V50 1.6 dizel

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Pri 12:36 ,

Auto Pjes Te Naseri VW

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Pri 19:56 ,

Blejm te gjitha llojet e pikapav dhe komba

300 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Pri 21:22 ,

Cady 2008 TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 21:08 ,

Cady SDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 10:09 ,

cady 1.9 tdi

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 11:05 ,

Kamionet T4 2.4 Diesel RKS

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 22:13 ,

Shitet ose ndrrohet caddy 1.9

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 11:48 ,

VW Cady pikap

6 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 20:39 ,

Shitet nga antoni

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 16:45 ,

Shitet ose ndrrohet caddy 1.9

1 050 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 02:07 ,

Vw cady DSG automatik

4 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 02:16 ,

Shitet cady pikap

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj cady | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Cady Cady Cady cady Cady cady Cady Cady Cady cadyy

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione