Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fellne per bmw | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 982
Opel , 64
Audi , 55
Ford , 25
Renault , 17
Fiat , 15
Peugeot , 15
Citroën , 9
Acura , 6
Nissan , 4
Škoda , 4
Hyundai , 4
Rover , 4
MINI , 3
Seat , 3
Mazda , 2
Toyota , 2
Volvo , 2
Honda , 2
Jeep , 2
Porsche , 2
Chrysler , 1
Bugatti , 1
Daewoo , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fellne per bmw,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fellne per bmw Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:56 ,

MERCEDES ML 320 CDI

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:52 ,

Shitet Ford Focus

450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:52 ,

Bmw 530 Manual ��

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 ,

bmw 520D Modern 045290107

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:36 ,

BMW X1 E84 Facelift 2.0 Diesel sDrive M Paket

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 ,

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:21 ,

*WW CADY 2.0 DIZELL RKS 1 VJET KLIM ETJ 044870990

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 ,

Pikap fiat scudo 2.0 JTD 044280873 nrrim nese na komvenon

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:08 ,

Mercedes E 350 12/2016 9G

33 333 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 ,

shes bmw 525d xd rks ndrrim i mundshem

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:14 ,

AUDI A6 3.0 TDI 2014

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 ,

BMW X5 30D M Sport

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:01 ,

Blejm golf te aksidentuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:51 ,

SEAT 1.9TDI Cordoba vario RKS

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:56 ,

AUDI A3 2017 150HP - 3X SLINE

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:47 ,

Shes pika vw cady 2.0 dizell rks 1 vit 044870990

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:44 ,

Golf 7.5

18 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:35 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:35 ,

CITROEN C3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:29 ,

Pika fiat scudo 2.0 jtd rks 8 muj 044280873

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:34 ,

BMW 530d Xdrive 12.2014 LUXURY

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:16 ,

Golf 3 1.9 turbo rks i sapo skadum 1100€

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:17 ,

BMW 116 D nga CH tash e doganuar dhe regjistruar 1 vit

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:41 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 499 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:25 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2200 € ,

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:24 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2200 €

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:11 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:57 ,

Bmw X5 3.0 Automatik 2003

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:25 ,

Bmw 116d

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 10:33 ,

Bmw 116 2.0 dizell

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:56 ,

Ford Mondeo 2.0

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Korr 12:53 ,

Shes ose ndrroj golf 3 dizell 1.9 turbo rks i sapo skadum

1 100 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Korr 12:14 ,

AUDI Q7 3.0 QUATTRO FULL EXTRA 2016 - 272 PS

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 11:05 ,

I shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 10:04 ,

BMW ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 03:40 ,

AUDI A6 - RKS 1 VIT - TIP-TOP

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 03:40 ,

AUDI A6 - RKS 1 VIT - TIP-TOP

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 18:08 ,

SHITET VW CRAFTER 2.5TDI

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 12:34 ,

Bmw x3 rks 14.12.2022

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Korr 12:08 ,

Bmw 530d Xdrive 12.2014 Luxury

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Korr 21:53 ,

Passat B7 2011 12000€

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Korr 21:25 ,

Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Korr 18:44 ,

Blejm audi te aksidentuara

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 10:51 Shitorja ,

BMW X4 xDrive30d

34 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Korr 10:14 ,

Shitet Bmw 420d GranCoupe

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 10:13 ,

Renault Megane Sedan 1.9 Diesel

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Korr 09:11 ,

Blejm passat te aksidentuar

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 09:06 ,

Fellne per Audi A3 A4 A6 A8 Bmw 3 bmw 5 Golf etj

10 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fellne per bmw | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione