Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford connect - Vetura Të gjitha në Kosovë

Ford , 298
Acura , 3
Audi , 1
Citroën , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford connect , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford connect Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Maj 11:57 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Lipjan

Ford Transit Connect

3 650 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 10:39 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Gjilan

ford connect 1.8 2013 107,000km ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Maj 09:11 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Besianë

Ford connect dizel 1.8tdci viti 2012 Me DOGAN PAGUME

4 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 23:36 Vetura  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shitet FORD TRANSIT CONNECT

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Maj 10:22 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Viti

Ford Transit Connect MAXI 1.5D 2015 *AUTOMATIK*

7 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
01 Maj 08:44 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Drenas

Ford Transit Connect 2010 TDCI

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 22:55 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Viti

Ford transit connect 1.8 dizel 2014

6 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 04:38 Vetura  ·  Ford  ·  Courier  ·  Therandë

Shitet

3 500 EUR

18 Pri 04:38 Vetura  ·  Ford  ·  Courier  ·  Therandë

Shitet

3 500 EUR

15 Pri 13:48 Vetura  ·  Ford  ·  Courier  ·  Therandë

Shitet

3 500 EUR

15 Pri 09:07 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Dardanë

Ford transit connect

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 11:37 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Besianë

Shitet pikapi Ford transit connect

2 EUR Price Reduced

27 Mar 19:18 Vetura  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shes Ford Transit Connect

8 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 10:31 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Gjakovë

Ford Connect 220 S

2 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 11:43 Vetura  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Therandë

Transit Connect Ford (D) Me Kupplung

12 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Mar 11:47 Vetura  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Therandë

Shitet Vetura e Punes

12 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Mar 07:32 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Gjakovë

Ford Connect 230L

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Mar 09:48 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Ferizaj

Ford Transit Connect

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Mar 00:54 Vetura  ·  Ford  ·  Escort  ·  Gjakovë

PIKAP FORD CONNECT 2007

111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Mar 15:06 Vetura  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shitet vetura Ford ST Line

34 500 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Shk 17:20 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

2017 AUDI A6 3.0 TDI Quattro S-Tronic – 200 kw (272 PS)

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Shk 20:33 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Viti

FORD CONECT 1.8 TDCI 66 KW T220 VITI 2007 ME KLIM RKS 7 MUAJ

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 02:31 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Therandë

Ford Transit Connect

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Shk 02:25 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Therandë

Ford Connect transit

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Shk 04:50 Vetura  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Klinë

Ford Tourneo Connect 1.5 Diesel

11 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Shk 16:59 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Ferizaj

Shitet pikapi Ford Transit-Connect, ne gjendje shume te mire

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
24 Jan 16:12 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

Ford Transit Connect 1.8 & 90T230 Maxi

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Jan 15:41 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Gjakovë

Ford Connect 1.8 Diesel 2009

3 300 EUR

15 Jan 04:14 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fushë Kosovë

Ford transit Connect 1.5 diesel , viti 2014

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 16:43 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Viti

FORD CONECT 1.8 TDCI 66 KW T220 ME KLIM VITI 2010 KM 190

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 23:59 Vetura  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Ferizaj

shes

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Jan 15:31 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Ferizaj

Ford transit connect 2012

3 950 EUR

05 Jan 13:44 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Therandë

Shitet ford connect

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Jan 23:08 Vetura  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Vushtrri

Pikap Ford Connect

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 20:10 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Viti

FORD CONNECT 1.8 TDCI VITI T230 VITI 2005 ISAPO ARDHUR ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Dhj 08:18 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Ferizaj

FORD CONNECT 1.8 TDCI T230 VITI 2005 I ARDHUR ����

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Dhj 21:18 Vetura  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Prizren

Ford connect 1.8 dizel

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 14:36 Vetura  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

Ford pikap shitet ose bejm ndrrim

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 13:19 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Crown  ·  Gjilan

Ford transit connect 2003 veq me dogane

1 550 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
07 Dhj 13:43 Vetura  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

Pikap Ford Connect

1 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 15:17 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

Ford Transit connect 1.8 tddi 2010 rks ndrrim

2 950 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Dhj 21:35 Vetura  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

Pikap Ford Connect

1 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 21:32 Vetura  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

Pikap Ford Connect

1 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 15:47 Vetura  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

Ford Connect

1 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 22:35 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Ford connect 1.8 dizell 2004 i sapo doganuar

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
17 Nën 23:39 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

Pickup Ford Transit

17 Nën 19:29 Vetura  ·  Ford  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Ford connect Turbo1.8

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Nën 16:22 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Gjilan

Ford transit connect 1.8 2012 cdti ����

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 05:30 Vetura  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Ford Connect 1.8 dizel

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford connect | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione