Golf plus | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1359
Audi , 28
BMW , 15
Opel , 12
Ford , 7
Renault , 7
Seat , 6
Peugeot , 6
Citroën , 5
Škoda , 4
Nissan , 3
Fiat , 3
Rover , 2
Volvo , 2
Toyota , 1
Suzuki , 1
Dodge , 1
Smart , 1
MG , 1
GMC , 1
09 Gush 12:08
Linku:
,

u shit u shit flm MERRJEP

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 21:53 ,

Golf VI Plus

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:51 ,

VW Golf Plus 1.9 TDI

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:46 ,

Golf 1.9 tdi UNITED Doganuar

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:32 ,

Shitet ose ndrrohet Golf 5 Plus

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:17 ,

Shes-Veturen-Peugeot-206+PLUS-diesel1.4hdiRKS-Full

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:16 ,

VW Golf 6 plus DSG 2.0

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:10 ,

Vw CADDY 2.0 SDI,RKS 10 MUAJ, VITI 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:48 ,

Citroen C4 2.0 Automatik,7 ulse, 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:34 ,

Golf 5 Plus 2.0 Tdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:18 ,

Golf 7 plus 2.0 DSG 2015 full extra

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:16 ,

GOLF 6 PLUS 2.0 TDI \ 2010

6 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:46 ,

Golf 6 Plus 1.6 TDI Pa Dogan

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:44 ,

Shitet Golf Plus

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:24 ,

Vw golf 6plus 2.0 tdi automatik-tiptronik viti2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:18 ,

Renault Twingo 1.2, Viti 2002, Klime, ABS

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999


Në fillim