Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kamionet - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 104
Fiat , 89
Peugeot , 88
BMW , 80
Ford , 73
Renault , 72
Audi , 66
Citroën , 37
Hyundai , 15
Toyota , 11
Alfa Romeo , 11
Seat , 11
Nissan , 10
Jeep , 9
Škoda , 7
Volvo , 7
Acura , 6
Mazda , 5
Daewoo , 5
Kia , 4
Aixam , 4
Chrysler , 3
Honda , 3
MINI , 2
Dacia , 2
Suzuki , 2
Smart , 2
Piaggio , 2
Lada , 1
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Ssangyong , 1
Rover , 1
Lincoln , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
MG , 1
Daihatsu , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kamionet,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kamionet Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:01 Vetura , Prishtinë

Reno Clio 1.5 DCI me klim 1 vit regjistrim

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:43 Vetura , Prishtinë

Blejme vetura Rks ✅✅✅

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 23:38 Vetura , Ferizaj

Shes fiat scudo 2.0 jtd rks i skaduar ☎️044280873 1490 eur

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32 Vetura , Ferizaj

PIKAP FORD CONECT 1.8 TDCI 2.300 euro 044280873

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:16 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C CLAS 200 CDI,VITI 2015,RKS---MUNDESI NDRRIMI

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:07 Vetura , Prishtinë

RENAULT LAGUNA 2.0 DCI 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:40 Vetura , Lipjan

Golf 5 *Nderrim*

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 16:43 Vetura , Skenderaj

Passat B8 2.0 Automatik Mundesi Ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:40 Vetura , Skenderaj

Mercedes E220 4Matic 2019 Digital Tacho

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:39 Vetura , Skenderaj

E220d 4matic 2019 Digital Tacho Ndrrim I Mundshem

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:50 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 2.0 TDI I POSARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:07 Vetura , Prishtinë

Skoda SUPERB DSG 2,0 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:07 Vetura , Prishtinë

Seat Leon 1.6 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:06 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF7 1.6TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:13 Vetura , Vushtrri

GOLF 4 1.9 TDI OCEAN 2003 - RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:13 Vetura , Vushtrri

GOLF 4 1.9 TDI - I E KUQE 2002 RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:44 Vetura , Prishtinë

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 7 ULËSE

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:15 Vetura , Malishevë

Chrysler PT Cruiser

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:50 Vetura , Prizren

Shitet kamionet

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:07 Vetura , Besianë

METAL BEHA OFROJ PUNA NGA METALI DYR GILINDERA

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:10 Vetura , Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

15 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 10:10 Vetura , Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 10:10 Vetura , Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

68 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 10:08 Vetura , Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 10:08 Vetura , Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 09:51 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 GTI AUTOMATIK DSG GJENDJE PERFEKTE XENON LED FULL EX

100 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:55 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes C220d 2016 AMG Rks 049650222

23 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:55 Vetura , Prishtinë

Audi A8 4.2 Tdi Double Led Bose RKS 1 vit quattro

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 21:05 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura per pjes

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 21:04 Vetura , Prishtinë

BLEJM GOLF 6 TE AKSIDENTUAR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 21:04 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 16:39 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0TDI viti 2013 nga Gjermania

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 16:39 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 quattro 2.0TDI Automatik S Line rks

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 16:39 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 quattro 3.0TDI Automatik S tronic rks 4 muj

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 11:19 Vetura , Prishtinë

Citroen Jumpy 2.0 HDI FRIGO ME DOGAN 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 11:19 Vetura , Prishtinë

MAN TGL 8.150 SHLEP AUTOMATIK KLIM ME DOGAN 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 11:19 Vetura , Prishtinë

Iveco Daily 35S10 FRIGO-40 NGRIMJE T THELL ME DOGAN 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 11:03 Vetura , Vushtrri

Shitet kombi sprinter. 313. 049335111

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 09:46 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA NE GJITH KOSOVEN

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 09:46 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Qer 08:22 Vetura , Besianë

METAL BEHA OFROJ PUNA NGA METALI DYR GILINDERA

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 08:17 Vetura , Prishtinë

Shes golf 2 1.6dizel 044738680

1 EUR

07 Qer 07:10 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Qer 07:10 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentume

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 07:09 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Qer 14:25 Vetura , Drenas

Shes kombin T4 2.5 Tdi…

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
06 Qer 12:48 Vetura , Therandë

Toyota 4Runner

4 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 07:44 Vetura , Mitrovicë

Pikap caddy

750 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Qer 19:32 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 me klim

3 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 18:37 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura ne gjith Kosoven

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kamionet | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione