Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mini cuper - Vetura Të gjitha në Kosovë

MINI , 34
BMW , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mini cuper , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mini cuper Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 04:38 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Ferizaj

Mini Cuper Countryman 2,0

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 19:49 Vetura  ·  MINI  ·  1000  ·  Ferizaj

shitet mini cuper

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Sht 12:34 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper D  ·  Prishtinë

mini cuper

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 08:14 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper SD  ·  Prishtinë

Mini cuper

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 13:53 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper D  ·  Prishtinë

Mini coper 2015 1.6D

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Shk 20:08 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Prishtinë

SHITET MINI CUPER S NE GJENDJE SUPER TMIR

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Dhj 13:42 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Ferizaj

Mini Cuper 1.6

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 21:02 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Drenas

Shitet mini cuper

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Nën 01:03 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Lipjan

Mini Cooper S 1.6 Benzin 2004 rks 8 Muj

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 11:11 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Vushtrri

MINI CUPER 1.6 BENZIN FULL

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 11:16 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Gjilan

Shitet ndrohet mini cuper 1vit rks

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 10:20 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Prishtinë

Mini coper

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Shk 21:45 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Mitrovicë

shes mini cuper 1.6 B

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 21:44 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Prishtinë

mini cuper 1.6 benzin

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 23:31 Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Pejë

Mini cuper

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 13:49 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Skenderaj

Mini cuper S

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 22:10 Vetura  ·  MINI  ·  1000  ·  Ferizaj

Shitet

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 21:13 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper D  ·  Ferizaj

Mini cuper

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 12:10 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Besianë

Mini cuper

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Mar 18:56 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Besianë

Shes mini cuper

3 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 18:44 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Prishtinë

Shes mini cuper

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 18:37 Vetura  ·  MINI  ·  John Cooper Works  ·  Prishtinë

Mini Cuper S

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
02 Korr 09:49 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Prishtinë

Shes Mini Cuper

3 555 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 19:46 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Viti

Shes mini cuper 1.6 benxin 01

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Korr 12:37 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Prishtinë

Mini cuper

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Maj 01:31 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Prizren

Coper

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 23:51 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Skenderaj

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Dhj 10:46 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper D  ·  Gjilan

Mini Cuper D 1.6 diesel

13 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Tet 18:34 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Prishtinë

Mini coper

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Qer 12:29 Vetura  ·  MINI  ·  ONE  ·  Gjakovë

mini cuper

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Qer 23:44 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Gjakovë

mini cuper

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Pri 01:48 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Ferizaj

shes mini cuper

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 21:43 Vetura  ·  MINI  ·  Clubman  ·  Prishtinë

MINI clubman

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Dhj 21:40 Vetura  ·  MINI  ·  Model tjetër  ·  Prizren

Mini Cuper 2003 -1.6

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Dhj 21:19 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Prishtinë

mini cuper 2004 benzin gaz

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 21:04 Vetura  ·  Prishtinë

....U Shittt

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mini cuper | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione