Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorr opel - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 1786
Audi , 32
BMW , 16
Ford , 14
Peugeot , 12
Fiat , 9
Citroën , 6
Renault , 6
Škoda , 5
Mazda , 3
Suzuki , 3
Nissan , 2
Toyota , 2
Acura , 2
Rover , 2
Daewoo , 2
Chevrolet , 2
MINI , 1
Seat , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Alpina , 1
Volvo , 1
Pontiac , 1
Smart , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorr opel,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Motorr opel Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:26 Vetura , Ferizaj

Shes fiat scudo 2.0 jtd rks i skaduar ☎️044280873 1490 eur

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:24 Vetura , Ferizaj

PIKAP FORD CONECT 1.8 TDCI 2.300 euro 044280873

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:49 Vetura , Shtime

Opel corsa 1.3 cdti

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:47 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 15:49 Vetura , Ferizaj

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:49 Vetura , Ferizaj

FORD FOCUS 2.0 TDCI AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:35 Vetura , Viti

Opel Astra 1.6 Diesel 2016 Manual me Dogan t’paguar

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:55 Vetura , Prizren

Motorra.1.9 dizel per golf gjeta audi 80 t2 t3 t4 etj

Sot 13:33 Vetura , Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

68 EUR

Sot 13:19 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:18 Vetura , Malishevë

Blejm vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:18 Vetura , Gjilan

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 11:24 Vetura , Ferizaj

Fiat scudo 2.0 jtd rks i skaduar 044280873 qmimi 1.490 euro

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Vetura , Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:38 Vetura , Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:20 Vetura , Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Sot 10:13 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:23 Vetura , Prishtinë

mercedes vito 109 CDI.. CH

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:23 Vetura , Prishtinë

Opel Astra 2.0 Diesel

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:16 Vetura , Prizren

Shes Opel Aster .J. dizell

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:00 Vetura , Ferizaj

Shitet opel astra 1.7 dizell 2003 rks 07/23

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 08:55 Vetura , Prishtinë

Shes Opel Corsa B 1.7 DIESEL ( motorr japan ) - 1999

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 06:13 Vetura , Prishtinë

Vw golf 7 motorr 2,0 TDI viti 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:05 Vetura , Gjakovë

Opel Zafira 2016

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 18:19 Vetura , Kaçanik

Shes opel Meriva 1.7 dizell motorre.japan regjistrimi i tret

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 17:40 Vetura , Deçan

Shes veturën

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 17:40 Vetura , Deçan

Shes veturën

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 17:27 Vetura , Prishtinë

VW Touran - Automatik - 2013 - 1.6 Diesel - 105 PS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 17:27 Vetura , Prishtinë

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 16:28 Vetura , Viti

��OKAZION��SHITET OPEL ASTRA PORTOBAGAZH

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 15:28 Vetura , Kastriot

Shes opel zafira 2.0 rks 1 vit 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Maj 15:09 Vetura , Ferizaj

VW Polo 1.4 TDI Facelift 2017 AutoFaiku

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 14:43 Vetura , Dardanë

Shes Opel Korza 1.7 motorr Japan

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 13:45 Vetura , Gjilan

Bmw X5

32 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 13:39 Vetura , Gjilan

Range rover

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 08:40 Vetura , Prishtinë

citroen jumper

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 17:03 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 10:05 Vetura , Mitrovicë

Opel Zafira 1.9 cdti AUTOMATIK-TIPTRONIC Sport ���� 049-699-

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 01:06 Vetura , Prishtinë

Opel astra 1.7 dti motorr japan

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 18:19 Vetura , Prizren

Opel insignia euro5 6700€ i diskutueshem

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 17:01 Vetura , Prishtinë

Mercedes E220 CDI 9G Full Opsion Model 2016 PA DOGAN

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 13:48 Vetura , Prishtinë

Passat B7 2.0 TDI BMT DSG Automatik Model 2013 ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 12:21 Vetura , Prishtinë

��Falas| Dritë e kokës

15 EUR

26 Maj 02:34 Vetura , Ferizaj

Audi A6 2.0 TDI Quattro Automatik 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 23:49 Vetura , Prishtinë

SHES OPEL VEKTER DIZEL 2.0 VITI 2000

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 00:17 Vetura , Prishtinë

Opel Astra 1.7 cdti

3 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 16:45 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot Expert 2.0 dizel, 166xxx km me garantojn, 2010.

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 07:18 Vetura , Prishtinë

Ford Transit 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 17:55 Vetura , Ferizaj

Golf 4 T(DI)

4 400 EUR

22 Maj 00:11 Vetura , Ferizaj

VW Polo 1.4 TDI Facelift 2017 Auto Faiku

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorr opel | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione