Opel omega | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 810
Audi , 145
BMW , 120
Ford , 54
Fiat , 51
Peugeot , 48
Renault , 44
Citroën , 31
Škoda , 12
Jeep , 12
Alfa Romeo , 10
Seat , 10
Hyundai , 10
Smart , 10
Toyota , 8
Mazda , 7
Volvo , 6
Nissan , 5
Kia , 5
Rover , 5
MINI , 4
Chrysler , 3
Acura , 3
Ssangyong , 3
Honda , 3
Lancia , 3
Chevrolet , 3
KTM , 3
Daihatsu , 2
Zastava , 1
Suzuki , 1
Wiesmann , 1
Jaguar , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Aixam , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel omega,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel omega Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Sht 12:55
Linku:
,

Opel Calibra V6

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 06:15 ,

SHES KOMBIN E TIPIT WOLKSWAGEN LT 2.8 TDI

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:14 ,

SHES OPEL VIVARO 3 ULSE 1.9 CDTI RKS PERFECT GJENDJE

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:14 ,

KOMBIN PEZHO BOXER 2.8 HDI GJENDJE PERFECTE I ARDHUR NGA CH

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:13 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:13 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION R line 2014 NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:36 ,

Chevrolet 800 cc viti 2007

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:36 ,

Fiat Punto 1.2 Benxin

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:36 ,

Citroen Saxo 1.6 Benxin

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:32 ,

Opel omega

Histora e veturës

480 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:32 ,

Shes audi a6

Histora e veturës

3 799 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:32 ,

SHES PIKAPIN FIAT DOBLO 1.9JTD RKS I SKADUN

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:57 ,

Veture e vogel me klime dhe pak km te kaluara

Histora e veturës

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:45 ,

Caddy tdi 2.0 4 motion

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:42 ,

VW CADDY 1.6 TDI 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:42 ,

VW CADDY TDI 2011 ME DOGAN

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:42 ,

CHEVROLET AVEO 1.2 B RKS NI VITE KLIME VITI 2010

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:42 ,

OPEL AGILA 1.2 BENZIN PA DOGAN E ZVICRES KLIME

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:41 ,

GOlf 7.5 GTI viti 2018

Histora e veturës

18 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 22:40 ,

Golf 6 Plus/ 1.6 TDI (I-të kuqe)/Viti 2011/ 11-muaj RKS

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:34 ,

V.p Opel vectra 1.6 Benxin Rks 28 4 2020

Histora e veturës

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:30 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 ,

BMW 530 D M Paket

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:11 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:00 ,

SHETET OPEL OMEGA 2.5 DIZELL Automatik 2000 RKS.

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:58 ,

Motorr te opel omegav

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:28 ,

VW caddy 1.9 dizell rks i skadum

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:28 ,

VW caddy 1.9 dizell rks i skadum

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:49 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

Histora e veturës

1 399 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:38 ,

Hyundai i30 1.6 dizell rks

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:39 ,

PEUGEOT 5008 2.0HDI AUTOMATIK 7 ULSE

Histora e veturës

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:27 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

Histora e veturës

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:24 ,

Shiten Fellnet 15 GTI Per Golf 7 6 Audi Tauran

Histora e veturës

175 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:57 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 14:39 ,

GOLF 7 R

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 14:11 ,

Radio per Golf 7

Histora e veturës

99 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel omega | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione