Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

SKODA OCTAVIA - Vetura Të gjitha në Kosovë

Škoda , 870
Audi , 49
BMW , 29
Opel , 27
Citroën , 17
Ford , 12
Renault , 12
Peugeot , 10
Seat , 6
Toyota , 5
Daihatsu , 4
Hyundai , 4
Fiat , 3
Jaguar , 3
Lancia , 3
Smart , 3
Volvo , 3
Honda , 2
Jeep , 2
Kia , 2
Acura , 1
Alpina , 1
Chevrolet , 1
Dacia , 1
MG , 1
MINI , 1
Pontiac , 1
Porsche , 1
Rover , 1
Ssangyong , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe SKODA OCTAVIA,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj SKODA OCTAVIA Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:29 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA D FACE LIFT 166.000 KM I DOGANUAR 2014

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:29 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:29 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:29 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:29 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:29 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI 141.000KM I DOGANUAR 2013

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:29 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 Vetura , Ferizaj

Skoda Octavia 2.0 TDI *Automatik DSG* Swiss Edition -2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:54 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentume

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:54 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:54 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:53 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:53 Vetura , Gjakovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 18:53 Vetura , Drenas

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:28 Vetura , Prishtinë

VW TOUAREG 3.0 TDI,RKS,4X4,FULL EXTRA 2006

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:28 Vetura , Prishtinë

TOYOTA AURIS 1.4 B 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:27 Vetura , Prishtinë

TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN 2008,RKS,KLIME

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:27 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C CLAS 200 CDI,VITI 2015,RKS---MUNDESI NDRRIMI

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:15 Vetura , Ferizaj

Audi Q5 3.0 TDI Quattro 2013 ���� - Me Dogan

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:12 Vetura , Ferizaj

Mercedes ML 350 BlueTec AMG Line 2013 Automatik 9g Tronic

26 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:04 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:57 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:54 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:46 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA 1.6TDI DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:37 Vetura , Pejë

Skoda Octavia 1.0 Benzin

9 500 EUR

Dje 16:32 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA CO 1.6 TDI - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:11 Vetura , Prizren

SKODA OCTAVIA 1.6 dizell me targa te Huaja

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:46 Vetura , Dardanë

BMW 530d Automatik

2 490 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:30 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

11 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 11:18 Vetura , Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Dje 10:53 Vetura , Ferizaj

Škoda Octavia 1.6 TDI 2013 Automatik

10 799 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:53 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 CDTI 184ps Automatik

9 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:51 Vetura , Ferizaj

Opel Astra J 1.7 CDTI 2013 Facelift

8 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:39 Vetura , Pejë

Skoda Octavia 2.0 tdi 4x4 (gjendje perfekte)

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:27 Vetura , Pejë

Skoda Octavia 2.0 tdi 4x4 (motorr golf 7) pa dogan

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:23 Vetura , Ferizaj

SKODA OCTAVIA 2.0 TDI DSG 4X4 LAURIN&KLEMENT FULL OPSIONE

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:53 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI STYLE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 20:25 Vetura , Gjilan

Vw polo 2001

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Sht 17:29 Vetura , Prishtinë

Shes opel astra 1.7 dizel

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 17:16 Vetura , Fushë Kosovë

blej kerre te aksidentuara

27 Sht 17:12 Vetura , Pejë

Blej vetura te aksidentuara

27 Sht 17:11 Vetura , Prishtinë

blej vetura te aksidentuara

27 Sht 16:46 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 6

9 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 14:44 Shitorja Vetura , Ferizaj

SKODA OCTAVIA 1.6TDI 2016

7 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
27 Sht 14:38 Vetura , Mitrovicë

Shitet

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Sht 12:30 Vetura , Ferizaj

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI AUTOMATIK DSG * ch *

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 11:08 Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA 4x4 2.0 TDI DSG 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 10:06 Vetura , Gjilan

Skoda octavia 1.6 TDI

10 100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 10:06 Vetura , Pejë

Shkoda Octavia 1.6 TDI viti 2014 RKS 1 VIT

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
27 Sht 09:27 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET-SKODA OCTAVIA C

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj SKODA OCTAVIA | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione