T2 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1350
Opel , 23
Audi , 14
Ford , 7
Acura , 5
BMW , 5
Renault , 5
Peugeot , 4
Volvo , 4
Fiat , 3
Škoda , 3
Aixam , 2
Mazda , 2
Ferrari , 1
GMC , 1
Hummer , 1
Jaguar , 1
KTM , 1
MINI , 1
Suzuki , 1
Talbot , 1
Tata , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T2,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj T2 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:30 ,

Blejm te gjitha llojet e pikapav dhe komba

300 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:09 ,

kamjonet t2 1.6dizel shitet ndrrohet

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 22:04 ,

Kamionet T2

1 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:57 ,

Shitet Wv T2 T3 T4 2.4 Dizel Rks 10 Muaj VP1991

1 750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:00 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

75 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:57 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

85 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:20 ,

Shitet kamioneta t2

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 10:59 ,

Kombi T2 1.9 Dizell RKS

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 07:47 ,

Shitet t2

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 14:50 ,

Passat 3 1.9 TDI RKS I Skaduar Pa Denime Perkthimi Meniher

1 150 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 23:20 ,

WT3

6 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 18:52 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Maj 12:36 ,

Kërkoj të blej kombi VW T2 dhe VW T3 Syncro

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Maj 13:00 ,

T2 1.9

765 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 22:23 ,

Shitet kombi T3/T2 Multivan

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 12:00 ,

U shit

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 18:11 ,

Vetura ne shitje

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Pri 20:59 ,

Shitet Wv T2 T3 T4 1.9 Dizel Rks 3 Muaj

1 750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Pri 09:31 ,

Fiat dukato 2.5 Dizell

2 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Pri 11:58 ,

kombi

1 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Pri 14:07 ,

Shitet kamioneta T2

850 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 12:36 ,

Auto Pjes Te Naseri VW

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Pri 08:23 ,

Ushit..u shittttttt.Gollf.3.1.9 dizell

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 23:41 ,

Kombi t2

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 21:33 ,

Shitet kombi

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 18:45 ,

Pjes per Kombi T2-T3 pjes per Passat 2 pjes per Audi 80 etj

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 12:51 ,

Kango maxi

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 15:04 ,

shitet kombi t2

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 21:35 ,

Shitet Kombi T2

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Pri 11:56 ,

Motor dizell

290 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 05:35 ,

T2 kombi

430 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 17:18 ,

Shitet kombi T2

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 19:36 ,

ushittt flm merrjep kombin T2 T3 T4

Viti: 1994
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Pri 02:38 ,

Audi 80 1.6 dizel 1990

500 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 16:15 ,

Shitet T2

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 16:14 ,

Shitet.(Ford.eskord).(1.8.dizell)viti.prodhimit.92

580 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 08:09 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Mar 17:35 ,

Shitet kamioneta 650 ero

650 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 10:36 ,

Pomba.t.benxines.per vw.opell.golf.audi.etj

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 08:53 ,

Pomp.e.benxines.me.rrym.per.mercedes..benx

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 21:06 ,

shitet t2

Viti: 1985
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Mar 20:14 ,

Shitet busi T2

1 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Mar 13:15 ,

Golf 2 1.6 benzin plin

1 550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Mar 22:17 ,

Kombi t2

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 20:29 ,

Volswagen T2

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 20:40 ,

Kombi T2

1 500 EUR

01 Mar 18:06 ,

Shes Kadet 1.4 benzin

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 14:41 ,

Shes.pjes.per.kombi.t2.t3.me qmim te arsyshum

5 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:39 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.124. 200.sh.250.sh 300.sh

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T2 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

T2 t2 T2 T2 t2 T2 t2 T2 t2 T2

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione