Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tiguan 2.0 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1446
Audi , 220
BMW , 144
Opel , 141
Ford , 59
Peugeot , 50
Renault , 43
Fiat , 38
Citroën , 38
Škoda , 19
Seat , 15
Hyundai , 14
Volvo , 11
Alfa Romeo , 10
Land Rover , 10
Jeep , 9
Smart , 7
Lancia , 6
MINI , 5
Chevrolet , 5
Mazda , 4
Nissan , 4
Toyota , 4
Suzuki , 4
Rover , 4
Daihatsu , 4
Porsche , 4
Acura , 3
Chrysler , 2
Hummer , 2
Kia , 2
Aixam , 2
Subaru , 2
Lada , 1
TVR , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Trabant , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tiguan 2.0,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tiguan 2.0 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Qer 15:04
Linku:
,

Tiguan R Line 2017

27 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 01:57 ,

Mercedes Benz e190 2.0 Benxin

650 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:43 ,

Kamioneta gjatsi 3 metra

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:33 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2200 € ,

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:33 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2200 €

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:55 Shitorja ,

MERCEDES CDI 265ps / FULL OPCIONE / ME DOGAN

14 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:54 Shitorja ,

BMW X1 20D XDRIVE M-PAKET 162xxx KM / ME DOGAN

16 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:44 ,

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:44 ,

*WW CADY 2.0 DIZELL RKS 1 VJET KLIM ETJ 044870990

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:41 ,

PIKAP RENO KANGO 1.9 DCI 2004 RKS I SKADUN

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:17 ,

CADY 1.9TDI INFO 044280873 nrrim nese na komvenon

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:18 ,

Mercedes E 350 12/2016 9G

33 333 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:42 ,

BMW 116D 2.0DISEL F20/F21 RKS

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:27 ,

WV TOUREG 3.0 TDI 4 MOTION FACELIFT PANORAM

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:21 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:21 ,

CITROEN C3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:20 Shitorja ,

SHES TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK R-LINE EXTRA I RUJT FULL EXTRA

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 ,

VW GOLF 6 AUTOMATIK DSG ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:54 ,

BMW 116eD 2014 ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 ,

VW CADDY AUTOMATIK DSG 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 ,

Caddy 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:54 ,

Caddy Maxi TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:53 ,

Caddy TDI model 2013 i doganuar me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:53 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:47 ,

Passat B8 2.0 DSG 2016

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:33 ,

VW Tiguan 2.0Tdi DSG 4Motion Full Opsion

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:08 ,

Shiten Fellnet 16 Inch per FORD

220 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:08 ,

VW Tiguan 2.0 150ps 4Motion

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 ,

GOLF 4 - TDI 1.9 - RKS - 2001

3 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39 ,

Audi A6 3.0 TDI AUTOMATIK 2012 S-Line vetem me dogan

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:01 ,

Mercedes benz c 350 cdi

13 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:01 ,

Mercedes c220 cdi Automatik

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:52 ,

VW CADDY 1.6 TDI FACELIFT 2011 I DOGANUAR

4 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:11 ,

VW TIGUAN 2.0 BI-TDI •3X R LINE•

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:57 ,

Tiguan 2.0 tdi Automatik full Higline 4x4 me dogan te paguar

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:44 ,

Blejm golf te aksidentuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:44 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:44 ,

Blejm audi te aksidentuara

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:44 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:44 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:44 ,

Blejm vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:40 ,

VW Tiguan 2.0Tdi 2#Rline 12/2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:40 ,

VW Tiguan 2.0Tdi 2014����

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:28 ,

VW Tiguan 2.0Tdi DSG 2012 RkS 4x4

13 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tiguan 2.0 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione