audi 80 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 3878
Opel , 214
BMW , 176
Ford , 69
Fiat , 65
Renault , 63
Peugeot , 62
Citroën , 33
Seat , 26
Jeep , 19
Škoda , 18
Alfa Romeo , 14
Mazda , 13
Smart , 13
Toyota , 10
Hyundai , 10
Acura , 10
Nissan , 5
Rover , 5
Volvo , 5
Chevrolet , 5
MINI , 4
Kia , 4
Honda , 4
Aixam , 4
Porsche , 4
Chrysler , 3
Ssangyong , 3
Daihatsu , 3
Lancia , 3
KTM , 3
Suzuki , 2
Alpina , 2
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
MG , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi 80 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi 80 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:48 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:47 ,

BMW X5 3.0D XDRIVE M packet REGJISTRIM FIKS 1 VIT

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.150 euro

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:43 ,

Shitet Braniki Per Touran 2007-2010 !

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:27 ,

Audi A3 2.0tdi SportBack S-Tronic 2012 ���� 1VIT RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:15 ,

Shitet Opel Corsa 1.3CDTI EcoFlex viti 2011.

59 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:15 ,

Shitet VW Polo 6R Viti 2011

63 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:13 ,

Audi 80

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:13 ,

Audi 80 QUATTRO

1 349 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:08 ,

AUDI Q5 3.0 QUATTRO AUTOMATIK 2010 RKS FULL EXTRA

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:01 ,

Opel Combo 1.3 CDTI disel����

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 14:01 ,

Passat CC 2014 R-Line Full options��������

14 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00 ,

Seat Altea 1.9TDI

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:00 ,

BMW 320d Automatik

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:59 ,

Opel Astra

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:59 ,

Renault Megane

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:59 ,

Mercedes Vaneo

2 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:58 ,

Touran AUTOMATIK *** 7 ulese ***

5 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:50 ,

Chevrolet 2.0cdti

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:50 ,

Ford Connect 1.8dizel (tdci)

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:37 ,

VW PASSAT 2.0 TDI AUTOMATIK TIPTRONIK DSG -2006

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 ,

OPEL CORSA D 1.3CDTI EcoFlex 2011 FaceLift me dogan

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:15 ,

GOLF 7 GTI

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:01 ,

TOURAN 2.0 TDI, AUTOMATIK,VITI 2014,ULESE 7

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:01 ,

WOLSWAGEN POLO 1.4 BENZIN,RKS,KLIME,2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:52 ,

OPEL CORSA 1.3 DIESEL EXO FLEX 2010 RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:52 ,

MERCEDES BENZ C-220 AUTOMATIK 2010 RKS FULL EXTRA

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 ,

���� Ford Ranger 2.5 TDCi 4x4 ����

6 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 ,

Hyundai

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:17 ,

Seat ibiza

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:09 ,

GJIP MAZDA CX7,VP 2011,4X4,8 MUAJ RKS

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:52 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 ,

Shitet-ndrrohet Audi 80 benzin 1.8

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 ,

Audi 80 1.6 TDI

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:10 ,

Peugeot 607 facelite 2.7 dizel automatik 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:06 ,

Shitet Alfa Romeo 147

2 990 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:02 ,

Audi a3 2.0 tdi facelift i doganuar 2010

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01 ,

MERCEDES C300 CDI FACE LIFT AUTOMATIK 2011

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi 80 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim