audi a4 2000 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 80
Fiat , 37
BMW , 6
Opel , 5
Renault , 4
Ford , 2
Mazda , 1
Acura , 1
Rover , 1
Smart , 1
Sot 19:32 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:25 ,

AUDI A4 1.9 TDI 2000 RKS KLIMATRONIK SHUM E RUJTUN

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:26 ,

Renault Megane 1.4 16v TIPTOP -- 1VJET RKS

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:11 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:10 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:50 ,

Audi A4 1.8T benzin + GAS VP 2000 RKS 13 .11.2021

2 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:48 ,

VW PASSAT 1.9 TDI KLIM RKS 10 MUJ VITI 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:01 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 23:41 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 23:29 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 19:08 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 18:55 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 13:01 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 00:13 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 00:04 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 00:04 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 00:04 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 00:04 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 00:04 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 00:04 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 00:04 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 00:04 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 00:04 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 00:04 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin -viti: 2000 /ekonomik

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 00:04 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 23:56 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 23:55 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 23:55 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 23:55 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 23:55 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 23:55 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 23:34 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 22:42 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 13:13 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 13:05 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 22:52 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 21:40 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 14:59 ,

Audi A4 1.9 TDI Di Quatrro 4x4 full esktra

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 14:29 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 14:07 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 11:59 ,

Fiat Bravo 1.2 Benzin / Viti 2000

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 09:10 ,

VW PASSAT 1.9 TDI KLIM RKS 10 MUJ VITI 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 13:26 ,

Audi A4 1.9TDi me Tabela te huaja (Pa Doganë)

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 11:22 ,

Shes Audi A4 1.9 tdi automatik

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 08:54 ,

Pjes Per polo 1.4 16V 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Tet 01:16 ,

Ford Fiesta 1.6 16V Sport /Klim/ABS

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 16:36 ,

Shes Audi A4 B5

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 12:13 ,

Audi a4

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 10:36 ,

BMW 530D viti 2000

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim